Knauf Ceiling Solutions. Jakie firmy połączyły siły?

2020-05-19 14:25
Fabryka  firmy Armstrong
Autor: Armstrong Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

Są to Knauf Gips KG (a także jej marka Knauf AMF) oraz Armstrong Ceiling Solutions. Knauf Ceiling Solutions będzie wzmacniać swoją obecność na Bliskim Wschodzie, a także rozszerzać ofertę rozwiązań sufitowych dla klientów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (czyli regionu EMEA).

Knauf Gips KG ma ponad 220 zakładów produkcyjnych w 86 krajach i jest jednym z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych z gipsu, sufitów akustycznych, materiałów izolacyjnych, elementów odlewanych, opakowań oraz sprzętu budowlanego.

Z kolei w portfolio firmy Armstrong znajdują się różnorodne materiałowo systemy sufitowe i ścienne przeznaczone dla obiektów rekreacyjnych i hotelarskich, biur, placówek edukacji, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego i transportu.

– To naprawdę ekscytujący czas dla firmy Armstrong, ponieważ łączymy siły z Knauf Gips KG, aby wzmocnić naszą pozycję na rynku. Knauf Gips KG słynie z najwyższych standardów jakości, różnorodności i innowacyjności. To przejęcie oferuje nam wyjątkową okazję do wykorzystania tej wiedzy, aby w większym stopniu wkroczyć na rynki bliskowschodnie – skomentował połączenie firm Wilfred Middel, wiceprezes i dyrektor zarządzający na region EMEA w Armstrong Ceiling Solutions.

– Wierzymy, że to przejęcie pozwoli firmom Knauf i Armstrong dostarczać na rynek innowacyjne i ekscytujące rozwiązania sufitowe, które staną się źródłem wspaniałych doświadczeń dla ludzi i społeczności wokół nas – dodaje Jesper Jorgensen, CEO w Knauf Ceiling Solutions.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej