Knauf Ceiling Solutions. Jakie firmy połączyły siły?

2020-05-19 14:25
Fabryka  firmy Armstrong
Autor: Armstrong Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

Są to Knauf Gips KG (a także jej marka Knauf AMF) oraz Armstrong Ceiling Solutions. Knauf Ceiling Solutions będzie wzmacniać swoją obecność na Bliskim Wschodzie, a także rozszerzać ofertę rozwiązań sufitowych dla klientów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (czyli regionu EMEA).

Knauf Gips KG ma ponad 220 zakładów produkcyjnych w 86 krajach i jest jednym z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych z gipsu, sufitów akustycznych, materiałów izolacyjnych, elementów odlewanych, opakowań oraz sprzętu budowlanego.

Z kolei w portfolio firmy Armstrong znajdują się różnorodne materiałowo systemy sufitowe i ścienne przeznaczone dla obiektów rekreacyjnych i hotelarskich, biur, placówek edukacji, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego i transportu.

– To naprawdę ekscytujący czas dla firmy Armstrong, ponieważ łączymy siły z Knauf Gips KG, aby wzmocnić naszą pozycję na rynku. Knauf Gips KG słynie z najwyższych standardów jakości, różnorodności i innowacyjności. To przejęcie oferuje nam wyjątkową okazję do wykorzystania tej wiedzy, aby w większym stopniu wkroczyć na rynki bliskowschodnie – skomentował połączenie firm Wilfred Middel, wiceprezes i dyrektor zarządzający na region EMEA w Armstrong Ceiling Solutions.

– Wierzymy, że to przejęcie pozwoli firmom Knauf i Armstrong dostarczać na rynek innowacyjne i ekscytujące rozwiązania sufitowe, które staną się źródłem wspaniałych doświadczeń dla ludzi i społeczności wokół nas – dodaje Jesper Jorgensen, CEO w Knauf Ceiling Solutions.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej