Klinika Betonu: beton architektoniczny do zadań specjalnych

2014-06-16 18:00
Beton architektoniczny, otwarcie Kliniki Betonu
Autor: brak danych Otwarcie pwilonu ekspozycyjnego Kliniki Betonu w warszawskim Soho Factory. Na pierwszym planie okładzina ścienna z betonu architektonicznego o diamentowych szlifach

Klinika Betonu rozpoczęła działalność w czerwcu 2014. Nowa firma ma realizować zadania wymagające  nietypowych technologii i receptur betonu architektonicznego

Nowa inwestycja na warszawskiej Pradze
Klinika Betonu rozpoczęła działalność w Warszawie 12 czerwca 2014 r., otwierając pawilon ekspozycyjny w Soho Factory na warszawskiej Pradze. W pawilonie prezentowana jest wystawa z przykładowymi rozwiązaniami. Wśród obiektów, które się na niej znalazły, są między innymi klasyczne płyty z béton brut, wielobarwne betony barwione w masie, panele odlewane, ażurowe lub pokryte różnorodnymi wzorami.

Oprócz płyt, stosowanych do wykańczania ścian wewnętrznych i zewnętrznych, na wystawie zobaczyć też można trójwymiarowe przedmioty.  Klinika Betonu ma między innymi realizować obiekty współczesnego designu produkowane jednostkowo lub w seriach) w dowolnej skali, począwszy od drobnych przedmiotów użytkowych po pomniki.  

Klinika Betonu ma współpracować z architektami, projektantami mebli czy designerami, umożliwiając im realizację projektów związanych z wszechstronnie użytecznym tworzywem, jakim jest beton architektoniczny. 

Klinika Betonu
ul. Mińska 25 bud. 16, Warszawa

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej