Klient u dewelopera też może być zadowolony

2009-09-15 14:37

Pierwszą nagrodę w plebiscycie "Przyjazny Wystawca" zdobył Budimex Nieruchomości. O przyznaniu nagrody deweloperowi zadecydowali klienci, którzy w dniach 5-6 września 2009 odwiedzili warszawskie targi mieszkaniowe.

W konkursie oceniano przede wszystkim profesjonalizm dewelopera, sposób obsługi klienta, przygotowanie merytoryczne doradców oraz przejrzystość i czytelność oferty.

- Taka nagroda zobowiązuje i zrobimy wszystko, aby postrzeganie Budimeksu Nieruchomości jako przyjaznego i pomocnego dewelopera utrzymać - zapewnia Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży Budimeksu. Zapewnia, że pierwsze miejsce w plebiscycie "Przyjazny Wystawca" jest dla Budimeksu dużym wyróżnieniem, tym cenniejszym, że po raz pierwszy o nagrodzie decydowali klienci odwiedzający targi, a nie konkursowe jury. Jak podkreśla, klienci zauważyli, że jest na rynku deweloper, który kompleksowo patrzy na ich potrzeby.

O tym, że proces zakupu mieszkania jest naprawdę skomplikowany i czasochłonny - wiedzą wszyscy poszukujący własnego lokum. A zaangażowanie dewelopera w tym obustronnym jakby nie było procesie często zaczyna i kończy się na przedstawieniu oferty. Brakuje profesjonalnego doradztwa. Dlatego warto wybrać szukać tych, którzy bezpiecznie i sprawnie przeprowadzą nas przez cały proces zakupu nieruchomości - od wyboru mieszkania, sprzedaży starego lokalu, poprzez wybór kredytu, wykończenia wnętrza, aż po przystąpienie do aktu notarialnego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej