King Sturge - nowi pracownicy

2008-03-31 12:31

Do działu zarządzania projektami budowlanymi w King Sturge, jako rzeczoznawca budowlany, dołączył z Cluttons - George Williams. Natomiast absolwent Mercyhurst College w Erie, w Pensylwanii - Jakub Sarzyński - wesprze dział inwestycji warszawskiego odziału firmy.

 

George Williams dołączył do Działu Zarządzania Projektami Budowlanymi w King Sturge jako rzeczoznawca budowlany. George ukończył Uniwersytet Westminster w Londynie z tytułem rzeczoznawcy budowlanego i jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS). Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w działach doradztwa budowlanego w firmach Cluttons w Londynie i Lambert Smith Hampton w Northampton. George zajmuje sie przede wszystkim doradztwem due diligence oraz monitoringiem dużych inwestycji budowlanych w całej Polsce oraz w Środkowo-Wschodniej Europie.
Nowy pracownik King Sturge pasjonuje się sportem motocyklowym, a w wolnych chwilach podróżuje.

Jakub Sarzyński dołączył do warszawskiego odziału King Sturge. Jakub bierze udział w programie dla absolwentów i rozpoczął pracę jako asystent w Dziale Inwestycji. Ukończył studia licencjackie z zakresu biznesu i biznesu międzynarodowego w Mercyhurst College w Erie, w Pensylwanii w 2007 roku. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył podczas praktyk letnich w biurze Cushman&Wakefield w Nowym Yorku.
W wolnym czasie jeździ na nartach, podróżuje i gra w koszykówkę.

Firma King Sturge to jedna z największych europejskich firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Liczy ponad 3800 pracowników w 150 własnych i zrzeszonych biurach na całym świecie. Jest obecna w największych miastach Europy, a w Wielkiej Brytanii posiada biura w każdej większej glomeracji. Do Ameryki Północnej dociera dzięki międzynarodowemu partnerowi - firmie Corfac International, posiada również partnerów w Australii, Indonezji, Malezji i Nowej Zelandii. Biuro King Sturge Warszawa powstało w 2000 roku w odpowiedzi na dynamiczny wzrost popytu na usługi doradcze na rynku nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej