Kärcher z pomocą powodzianom

2010-07-01 12:18
Kärcher z pomocą powodzianom
Autor: Kärcher Sp. z o.o.

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, firma Kärcher Sp. z o.o. przekazała na rzecz Państwowej Straży Pożarnej 30 profesjonalnych urządzeń czyszczących (15 szt. urządzeń wysokociśnieniowych i 15 odkurzaczy odsysających wodę), które zgodnie z potrzebami wskazanymi przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej otrzymały jednostki w 5 województwach najbardziej dotkniętych przez powódź (świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, lubelskie).

Aby pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń, już po opadnięciu wody, kolejnych 9 urządzeń Kärcher trafiło za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej do miejscowości Szczurowa, Uście Solne, Wilków, Dobczyce, Więcławice. Także organizacje pozarządowe i samorządy z terenów najbardziej dotkniętych powodzią (Sandomierz, Tarnobrzeg, Dąbrowa Tarnowska) otrzymały od Kärcher wsparcie sprzętowe (11 urządzeń).

Chęć pomocy powodzianom jest również obecna wśród firm handlowych współpracujących z Kärcher Sp. z o.o. w Polsce. To np., podjęte z inicjatywy i realizowane przez warszawską firmę MJM we współpracy z Kärcher Sp. z o.o. działania na rzecz dostarczenia Caritas Polska imponującej liczby (już ponad 200 szt.) urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher. Caritas Polska nieodpłatnie wypożycza sprzęt czyszczący Kärcher osobom – konsumentom poszkodowanym przez powódź w całym kraju, do samodzielnego porządkowania domu i jego otoczenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej