Jubileusz firmy WIŚNIOWSKI

2015-07-13 14:47
wisniowski jubileusz
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI

Swoje 25-lecie firma WIŚNIOWSKI świętowała wraz ze partnerami handlowymi z kraju i zagranicy oraz przedstawicielami branży budowlanej. Firma zaprosiła swoich gości do zwiedzania zakładu i obejrzenia z bliska procesów technologicznych, których efekty finalne to produkty sprzedawane dziś w kilkudziesięciu krajach świata.

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale.

W 2015 roku firma obchodzi 25-lecie swojej działalności. Początki firmy to rok 1989, kiedy Andrzej Wiśniowski zakłada w Wielogłowach w okolicy Nowego Sącza firmę o nazwie WIŚNIOWSKI. Firma produkuje bramy, drzwi i ogrodzenia. Każdego roku spółka odnosi kolejne sukcesy, rośnie sprzedaż i liczba pracowników.

Jestem szczęśliwy, że przyszło nam żyć w tak pięknym miejscu, gdzie krajobraz za oknem zapiera dech w piersiach, a nasi goście porównują je z najpiękniejszymi zakątkami Europy. Różnica polega na tym, że tamte są tylko lepiej wypromowane. Zaskakujemy świat, pokazując tak piękne miejsca i zaskakujemy naszych gości tym, że w 25 lat stworzyliśmy firmę nie ustępującą w niczym najlepszym. Chciałbym, żebyśmy ten jubileuszowy wieczór zapamiętali właśnie tak: możemy być dumni z tego, co robimy i w jakim miejscu żyjemy - mówił Andrzej Wiśniowski, właściciel firmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej