Jubileusz firmy WIŚNIOWSKI

2015-07-13 14:47
wisniowski jubileusz
Autor: Grupa WIŚNIOWSKI

Swoje 25-lecie firma WIŚNIOWSKI świętowała wraz ze partnerami handlowymi z kraju i zagranicy oraz przedstawicielami branży budowlanej. Firma zaprosiła swoich gości do zwiedzania zakładu i obejrzenia z bliska procesów technologicznych, których efekty finalne to produkty sprzedawane dziś w kilkudziesięciu krajach świata.

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale.

W 2015 roku firma obchodzi 25-lecie swojej działalności. Początki firmy to rok 1989, kiedy Andrzej Wiśniowski zakłada w Wielogłowach w okolicy Nowego Sącza firmę o nazwie WIŚNIOWSKI. Firma produkuje bramy, drzwi i ogrodzenia. Każdego roku spółka odnosi kolejne sukcesy, rośnie sprzedaż i liczba pracowników.

Jestem szczęśliwy, że przyszło nam żyć w tak pięknym miejscu, gdzie krajobraz za oknem zapiera dech w piersiach, a nasi goście porównują je z najpiękniejszymi zakątkami Europy. Różnica polega na tym, że tamte są tylko lepiej wypromowane. Zaskakujemy świat, pokazując tak piękne miejsca i zaskakujemy naszych gości tym, że w 25 lat stworzyliśmy firmę nie ustępującą w niczym najlepszym. Chciałbym, żebyśmy ten jubileuszowy wieczór zapamiętali właśnie tak: możemy być dumni z tego, co robimy i w jakim miejscu żyjemy - mówił Andrzej Wiśniowski, właściciel firmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej