Jestem dekarzem… SuperDekarzem

2010-01-25 11:45
Uwieńczeniem ośmiomiesięcznej rywalizacji będzie wielka Gala SUPERDEKARZY, która odbędzie się 29 stycznia 2010 r.
Autor: Monier Sp. z o.o.

...powie 29 stycznia 2010 r. jeden z uczestników wyjątkowego programu dla profesjonalistów prowadzonego pod patronatem firmy Monier. Na "oskarowej" gali, pełnej filmowych niespodzianek, bawić się będą najlepsi z najlepszych dekarzy w Polsce.

Zakończenie pierwszej edycji programu społecznościowego dla dekarzy zbliża się wielkimi krokami. Społeczność SuperDekarzy łączy profesjonalizm, chęć dzielenia się posiadaną wiedzą, poczucie humoru i... rywalizacja. Od maja do 15 grudnia 2009 r. dekarze walczyli o nagrody i tytuły, a duch rywalizacji podsycany był m.in. przez konkursy na zdjęcia najładniejszych realizacji.  

Program rozpoczął się off-line serią eventów, podczas których dekarze integrowali się zawodowo i towarzysko. Udowodniły one, że dekarze to ludzie, którzy uwielbiają swój fach. Najważniejszym narzędziem dla każdego uczestnika programu stał się portal www.superdekarz.pl. Na stronie internetowej dekarze mogli skorzystać z porad technicznych, przeczytać wywiady z fachowcami, skontaktować się ze specjalistami z całego kraju (profesjonalna przeglądarka umożliwia znalezienie dekarzy w najbliższej okolicy) , a rozrywki dostarczały zabawne komiksy "z życia dekarzy wzięte".

Udział w superdekarskich zmaganiach to nie tylko smak przygody i pot rywalizacji, ale także okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, w tym tej najważniejszej - statuetki SuperDekarza. To właśnie o nią, o prestiż i miejsce na podium walczą dachowi mistrzowie. Dodatkowo organizator - firma Monier (producent dachówek Braas i RuppCeramika) zapewnia SuperDekarzom wyjątkowe rabaty, udział w promocjach oraz możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń. 

Uwieńczeniem ośmiomiesięcznej rywalizacji będzie wielka Gala SuperDekarzy, która odbędzie się 29 stycznia 2010 r. W oskarowej oprawie, do białego rana bawić się będzie 100 najlepszych dekarzy wraz z osobami towarzyszącymi. Podczas tej gali, najlepsi z najlepszych zostaną specjalnie wyróżnieni. Impreza będzie wypełniona niezwykłymi atrakcjami (m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu "Mam talent”, profesjonalni mimowie ożywią komiks o SuperDekarzu oraz odegrają scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności). Galę finałową poprowadzi Monika Richardson, którą podczas ogłaszania zwycięzców wesprze Krzysztof Skiba. Ukoronowaniem gali będzie koncert Stachurskiego, który zaśpiewa hymn programu - tuż przed nim poznamy pierwszego polskiego SuperDekarza i 6 liderów SuperRegionów. Muzykę do białego rana zapewni m.in. zespół SMS (Szymon Majewski Show) ...

Wielka Gala finałowa to podsumowanie pierwszej, a jednocześnie początek nowej edycji programu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej