Jak tworzyć rendery, które pokochają klienci (i Instagram) - obejrzyj webinar

2022-07-08 11:05
Obejrzyj webinar:  Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)
Autor: Lumion

Jakie błędy popełniają architekci, którzy sami tworzą wizualizacje? Karolina Taraszkiewicz i Agnieszka Malinowska z biura Karate Project pokazują jak tworzą rendery pod profil swojego biura na Instagramie. Rafał Pankowski, ekspert wizualizacji z zespołu Lumion Polska, dodaje od siebie kilka sprytnych taktyk na to, jak usprawnić swoją pracę i ekspresowo uzyskać fotorealistyczne rezultaty.

KaraTe Project to biuro architektoniczne z Gdańska, które wykorzystało czas pandemii na ogólnopolski rozwój. Śledzi ich teraz na Instagramie, Facebooku i Youtube ponad 22 000 osób – co nie byłoby możliwe bez zmiany technologii, w której tworzą wizualizacje. Przejście na rendering GPU pozwoliło im na szybkie i samodzielne renderowanie. Bez zlecania wizualizacji i bez czekania na rendering – zobacz co mówią architektki o tworzeniu renderów w programie Lumion.

Nie udało Ci się wziąć udziału w webinarze?

Nie udało Ci się wziąć udziału w webinarze, a chcesz usprawnić swój proces tworzenia renderów? Jesienią zapraszamy na kolejny webinar od Lumion Polska! Pod nagraniem link do darmowej wersji próbnej Lumion Pro oraz zestawu efektów przygotowanego przez eksperta wizualizacji z firmy Lumion.

Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)

Już teraz możesz pobrać darmowy zestaw efektów do zastosowania od zaraz na swoim projekcie. Wejdź na stronę www.lumion.pl

Webinar poprowadzili
Agnieszka Malinowska
Agnieszka Malinowska

Architektka, założycielka pracowni projektowej Mata Archi, asystent na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności Publicznej. Współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi z całej Polski, min.: ATELIER 3 Girtler & Girtler Biuro Architektoniczne S.C. Warszawa, WARSZTAT ARCHITEKTURY Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski Sopot, P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk oraz FORT Taraszkiewicz. W 2022 roku założyła wraz z Karoliną Taraszkiewicz grupę medialno-projektową KaraTe Project.

Karolina Taraszkiewicz
Karolina Taraszkiewicz

Architektka, V-ce Prezes Fort Taraszkiewicz, współzałożycielka MataArchi, asystentka na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w Katedrze Architektury Miejskiej i Przestrzeni Nadwodnych. Pomysłodawczyni i założycielka grupy medialno-projektowej Karate Project, w której porusza zagadnienia związane z projektowaniem, wizualizacjami 3D i nauką wykorzystywania technik komputerowych w projektach architektonicznych.

Rafał Pankowski
Rafał Pankowski

CEO Lumion Polska, architekt, grafik 3D. Jako oficjalny dystrybutor programu Lumion na Polskę od 12 lat propaguje rendering GPU wśród projektantów i architektów.

materiał powstał we współpracy z Lumion

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej