Izolacje budowlane Paroc z Aprobatą FM

2017-01-19 14:22
izolacje Paroc
Autor: Paroc Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych i zakładów produkcyjnych Paroc

Izolacje budowlane Paroc do dachów płaskich z grupy Paroc ROS i Paroc ROB uzyskały międzynarodową Aprobatę FM 4470, dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych Paroc

Materiały izolacyjne Paroc spełniają jedne z najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa pożarowego na świecie i mogą być stosowane w aprobowanych przez FM Global systemach dachowych w całej Europie.

Wszystkie produkty Paroc objęte Aprobatą FM 4470 będą oznakowwane „FM approved” wraz z informacją na temat kompletnych konstrukcji dachowych, jakie poddano badaniu. Aprobata obejmie także dwie fabryki Paroc, w których produkowane są płyty z serii PAROC ROS i ROB – zakłady w Trzemesznie i w Wilnie.

FM Global i Aprobaty FM

Bezpieczeństwo pożarowe to jedno z ważniejszych kryteriów do spełniania przez nowoczesnego budownictwa. Obejmując swoją działalnością obiekty komercyjne i przemysłowe, FM Global rekomenduje inwestorom z całego świata dobór sprawdzonych rozwiązań pod względem ochrony przeciwpożarowej. Działalność firmy zakłada m.in. wdrażanie innowacyjnych metod projektowania i utrzymania budynków, zarządzania ryzykiem, a także udzielanie aprobat technicznych dla wyrobów i konstrukcji budowlanych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej