Interchemall ma 20 lat

2011-05-09 11:16
Produkty firmy Interchemall
Autor: Interchemall Sp.zo.o

Interchemall Sp. zo.o, firma z branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych obchodzi w maju tego roku 20 rocznicę istnienia na polskim rynku.

Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1991 roku. Firma zajmuje się produkcją i przetwórstwem spienionych tworzyw sztucznych, które pokrywa klejem, nadając im właściwości samoprzylepne. Z produktów wycinane są dowolne kształty, które tworzą różne laminaty. Głównym odbiorcą produktów jest przemysł budowlany, motoryzacyjny, maszynowy i AGD, a także gospodarstwa domowe, dla których Interchemall produkuje samoprzylepne uszczelki do okien i drzwi.

Przeczytaj również: Factoring metodą na inwestycje budowlane

 W roku 2008 Spółka wybudowała nowy zakład produkcyjny w Natolinie k/Grodziska Mazowieckiego, znacznie poszerzyła zasób maszynowy i unowocześniła technologie produkcji.Interchemall jest jedynym producentem w Europie Środkowo-Wschodniej taśm rozprężnych, znanych na rynku pod marką PURS® znajdujących zastosowanie przy montażu stolarki otworowej, wypełnianiu szczelin w konstrukcjach budowlanych oraz uszczelnianiu dylatacji w systemach dociepleń budynków i uszczelnienie fug ruchomych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej