Imponujący showroom Aluronu powstał w Warszawie

2023-05-12 9:37
Otwarcie showroomu Aluron w Warszawie
Autor: Muratorplus.pl

Otwarty 11 maja 2023 showroom producenta systemów aluminiowych do stolarki okiennej ma być przede wszystkim miejscem spotkań i wymiany doświadczeń z architektami i inwestorami.

Showroom produktowy prezentujący część z szerokiej oferty spółki znajduje się w Warszawie przy ul. Głębockiej 9 i jest połączony z biurem. Na zorganizowaną z okazji uroczystego otwarcia 11.05.2023 r. konferencję prasową zostali zaproszeni przedstawiciele najważniejszych redakcji z branży budowlanej, w tym Muratora.

Prezes Aluronu, Kryspin Baran w trakcie spotkania z mediami powiedział: „Inżynieria i doradztwo to już nie wszystko. Obecnie potrzebujemy dotknąć, zobaczyć i poznać dokładne szczegóły produktów, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które jest nie tylko centralą kompetencyjną, w której spotkają Państwo inżynierów i uzyskają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania techniczne. Biuro w Warszawie to również showroom z naszymi najnowszymi produktami, z możliwością wypożyczenia próbek kolorów czy narożników.”

„To jest również miejsce dla ludzi, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej, a którzy mają wyobrażenie o swojej inwestycji marzeń. I tu właśnie profesjonalni doradcy pomogą im zrealizować te marzenia. – kontynuował Dariusz Kister, Współwłaściciel Aluronu.

Gościem specjalnym wydarzenia był arch. Marek Chrobak, Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polskich i właściciel Studia Architektury ArchiGROUP. „Aluron tworzy cały czas innowacyjne produkty, które dają duże pole manewru wykonawcom, inwestorom i architektom. Gratuluję stworzenia miejsca, które jest poligonem na płaszczyźnie doświadczalnej i empirycznej, w którym można próbek rzeczywiście dotknąć i rozmawiać z inwestorem o konkretach. Chciałem również podziękować, że Aluron cały czas działa z architektami, dzięki czemu te nowe rozwiązania systemowe są z sukcesami implementowane w budynkach.” – powiedział podczas konferencji prasowej.

Stworzone w Warszawie biuro to nie tylko showroom pozwalający na zapoznanie się z produktami Aluronu w ciekawej aranżacji, ale przede wszystkim miejsce spotkań i wymiany doświadczeń między producentami, architektami i inwestorami. Aluron przykłada szczególną wagę do jakości i specjalistycznej wiedzy. Z tego powodu salon pokazowy został wyposażony w dwie salki konferencyjne pozwalające na przeprowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dopasowanych do potrzeb uczestników, wśród których mogą znajdować się architekci, działy handlowe producentów okien czy salonów dilerskich.

Odwiedzający showroom zawierciańskiego systemodawcy będą mogli poznać ofertę systemów:

  • okienno-drzwiowych: AS 80US z ukrytym skrzydłem, najpopularniejszego rozwiązania AS 75 oraz wariantu okna pasywnego AS 110,
  • drzwiowych: AS 75P m.in. w wersji z panelem szklanym z serii GLASS LINE, nowości w ofercie AS 100,
  • fasadowych: unikalnego rozwiązania zeroenergetycznego w technologii słup-słup AF 50KW QUANTUM, okna ukrytego w fasadzie IW 50 oraz okna odstawnego AF 50W,
  • uzupełniających: balustrady szklanej VGB i systemowo zaprojektowanej moskitiery kompatybilnej z większością systemów Aluronu.

Aby odwiedzić showroom, wystarczy skontaktować się z jednym regionalnych kierowników sprzedaży Aluronu w celu umówienia spotkania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej