Imponujący showroom Aluronu powstał w Warszawie

2023-05-12 9:37
Otwarcie showroomu Aluron w Warszawie
Autor: Muratorplus.pl

Otwarty 11 maja 2023 showroom producenta systemów aluminiowych do stolarki okiennej ma być przede wszystkim miejscem spotkań i wymiany doświadczeń z architektami i inwestorami.

Showroom produktowy prezentujący część z szerokiej oferty spółki znajduje się w Warszawie przy ul. Głębockiej 9 i jest połączony z biurem. Na zorganizowaną z okazji uroczystego otwarcia 11.05.2023 r. konferencję prasową zostali zaproszeni przedstawiciele najważniejszych redakcji z branży budowlanej, w tym Muratora.

Prezes Aluronu, Kryspin Baran w trakcie spotkania z mediami powiedział: „Inżynieria i doradztwo to już nie wszystko. Obecnie potrzebujemy dotknąć, zobaczyć i poznać dokładne szczegóły produktów, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które jest nie tylko centralą kompetencyjną, w której spotkają Państwo inżynierów i uzyskają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania techniczne. Biuro w Warszawie to również showroom z naszymi najnowszymi produktami, z możliwością wypożyczenia próbek kolorów czy narożników.”

„To jest również miejsce dla ludzi, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej, a którzy mają wyobrażenie o swojej inwestycji marzeń. I tu właśnie profesjonalni doradcy pomogą im zrealizować te marzenia. – kontynuował Dariusz Kister, Współwłaściciel Aluronu.

Gościem specjalnym wydarzenia był arch. Marek Chrobak, Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polskich i właściciel Studia Architektury ArchiGROUP. „Aluron tworzy cały czas innowacyjne produkty, które dają duże pole manewru wykonawcom, inwestorom i architektom. Gratuluję stworzenia miejsca, które jest poligonem na płaszczyźnie doświadczalnej i empirycznej, w którym można próbek rzeczywiście dotknąć i rozmawiać z inwestorem o konkretach. Chciałem również podziękować, że Aluron cały czas działa z architektami, dzięki czemu te nowe rozwiązania systemowe są z sukcesami implementowane w budynkach.” – powiedział podczas konferencji prasowej.

Stworzone w Warszawie biuro to nie tylko showroom pozwalający na zapoznanie się z produktami Aluronu w ciekawej aranżacji, ale przede wszystkim miejsce spotkań i wymiany doświadczeń między producentami, architektami i inwestorami. Aluron przykłada szczególną wagę do jakości i specjalistycznej wiedzy. Z tego powodu salon pokazowy został wyposażony w dwie salki konferencyjne pozwalające na przeprowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dopasowanych do potrzeb uczestników, wśród których mogą znajdować się architekci, działy handlowe producentów okien czy salonów dilerskich.

Odwiedzający showroom zawierciańskiego systemodawcy będą mogli poznać ofertę systemów:

  • okienno-drzwiowych: AS 80US z ukrytym skrzydłem, najpopularniejszego rozwiązania AS 75 oraz wariantu okna pasywnego AS 110,
  • drzwiowych: AS 75P m.in. w wersji z panelem szklanym z serii GLASS LINE, nowości w ofercie AS 100,
  • fasadowych: unikalnego rozwiązania zeroenergetycznego w technologii słup-słup AF 50KW QUANTUM, okna ukrytego w fasadzie IW 50 oraz okna odstawnego AF 50W,
  • uzupełniających: balustrady szklanej VGB i systemowo zaprojektowanej moskitiery kompatybilnej z większością systemów Aluronu.

Aby odwiedzić showroom, wystarczy skontaktować się z jednym regionalnych kierowników sprzedaży Aluronu w celu umówienia spotkania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej