Hünnebeck Polska także na rynku rusztowań przemysłowych

2009-02-11 16:12
Hünnebeck Polska także na rynku rusztowań przemysłowych
Autor: Hünnebeck Polska

Specjalista w zakresie deskowań i rusztowań - Hünnebeck Polska - rozpoczął działalność na rynku rusztowań przemysłowych. Firma wspomaga przy prowadzeniu robót remontowych Grupę Lotos, a także Zakłady Chemiczne Zachem w Bydgoszczy. Hünnebeck Polska udostępnia nie tylko systemy rusztowań MODEX oraz BOSTA, a w razie potrzeby do ich montażu lub demontażu dysponuje własnymi ekipami.

Hünnebeck Polska także na rynku rusztowań przemysłowych
Autor: Hünnebeck Polska

W ten sposób Hünnebeck Polska rozszerza swoją ofertę, proponując świadczenia "full-service" także na rynku rusztowań przemysłowych.

- Od pewnego czasu otrzymywaliśmy sygnały z rynku, że usługa samego wynajmu rusztowań bez wsparcia ekip montażowych z naszej strony jest już niewystarczająca - mówi Mariusz Ćwikliński, prezes Hünnebeck Polska. - Nasi klienci oczekują obecnie kompleksowego rozwiązania dla każdego zadania w zakresie budowy lub remontu, którego realizację zapewniają nasze rusztowania wraz z usługą montażu/demontażu.

Firma wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku z pomocą 13 własnych ekip montażowych oraz firm zewnętrznych.
Baza nowych usług Hünnebecka to systemy rusztowań do  zastosowania niemal na każdej budowie i w każdej branży przemysłowej. Do końca 2009 roku w Rafinerii Lotos, w celu umożliwienia brygadom naprawczym przeprowadzenia robót remontowych rurociągów, wykonanych zostanie 15 000 m2 rusztowań systemów BOSTA 70, BOSTA 100 i MODEX. Osiemnastoosobowa ekipa zapewnia sprawny przebieg montażu i demontażu rusztowań.
Zupełnie innego rodzaju rozwiązania wymagała inwestycja na terenie Zakładów Chemicznych Zachem. Tutaj brygada montażowa musiała przede wszystkim uzbroić okrągłe zbiorniki i pojemniki na chemikalia - typowy przykład zastosowania szczególnie uniwersalnego i wytrzymałego rusztowania modułowego MODEX.

Jak zapewnia producent, rusztowania marki Hünnebeck wyróżniają się szybkim montażem i demontażem. Dzięki praktycznym wymiarom znajdują uniwersalne i wszechstronne zastosowanie, zapewniając przy tym bezpieczeństwo. Elementy systemów BOSTA i MODEX pasują do siebie i mają szeroki zakres zastosowań. Szczególnie węzeł modułu MODEX odznacza się wysoką uniwersalnością. Dzięki węzłom łączącym, mającym osiem poziomych, pionowych lub przekątnych łączników, rusztowanie można dopasować do każdego obrysu, narożników i zaokrągleń. Systemy rusztowań mogą być także wykorzystywane jako trybuny lub klatki schodowe.

Hünnebeck Polska z siedzibą w Piasecznie (koło Warszawy) wraz z dziewięcioma filiami na terenie całego kraju, należy do wiodących dostawców systemów szalunkowych i rusztowaniowych. Przedsiębiorstwo jest od roku 1991 częścią Grupy Hünnebeck z siedzibą w Ratingen (Niemcy).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej