HOCHTIEF Polska: firma budowlana z inicjatywą

2015-09-17 16:44
Giełda Kooperacji HOCHTIEF Polska
Autor: brak danych

Jak się okazuje, można dbać o własne interesy i przy okazji prowokować regionalny ruch inwestycyjny oraz łączyć potencjalnych partnerów biznesowych. Taki cel przyświecał kolejnej (pierwsza odbyła się w Warszawie) konferencji Giełda Kooperacji pod hasłem "Strategie rozwoju inwestycji", którą firma budowlana HOCHTIEF Polska zorganizowała w Poznaniu. 

Głównym tematem tej konferencji nazwanej Giełdą Kooperacji był potencjał inwestycyjny rynku budownictwa przemysłowego i logistycznego z naciskiem na planowane inwestycje w Specjalnych Strefach Ekonomicznych (SSE).
Oczywiście, intencją gospodarza, czyli HOCHTIEF Polska, była prezentacja swojego potencjału w obszarach rynku budownictwa przemysłowego i logistycznego, ale również zainicjowanie kontaktów pomiędzy uczestnikami konferencji, które w przyszłości mają szansę zaowocować inwestycjami. 
- Prowadzenie skutecznej działalności biznesowej zakłada stałe, konsekwentne analizowanie trendów rozwoju rynku i dopasowywanie swoich strategicznych działań do nowych oczekiwań inwestorów. Do najbardziej cennych wniosków można dojść podczas partnerskich rozmów z szerokim gronem firm i instytucji działających w danej branży. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować cykl spotkań biznesowych w formie giełd kooperacji, tj. platformy komunikacji podmiotów współpracujących w procesie przygotowania i realizacji inwestycji. Chcemy, by taka konferencja była korzyścią dla wszystkich uczestników wydarzenia – komentuje to przedsięwzięcie Henryk Liszka, prezes zarządu HOCHTIEF Polska.

Giełda Kooperacji – „Strategie rozwoju inwestycji” odbyły się 15 września 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. HOCHTIEF Polska jest jej organizatorem, zaś partnerem wykonawczym Construction Club. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).
 Poznańska Giełda Kooperacji była drugim spotkaniem tego rodzaju. Pierwsze odbyło się w. w Warszawie i było poświęcone inwestycjom sektora rynku nieruchomości. Kolejne konferencje w planach, ale to już dopiero w roku 2016.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej