HOCHTIEF Polska: firma budowlana z inicjatywą

2015-09-17 16:44
Giełda Kooperacji HOCHTIEF Polska
Autor: brak danych

Jak się okazuje, można dbać o własne interesy i przy okazji prowokować regionalny ruch inwestycyjny oraz łączyć potencjalnych partnerów biznesowych. Taki cel przyświecał kolejnej (pierwsza odbyła się w Warszawie) konferencji Giełda Kooperacji pod hasłem "Strategie rozwoju inwestycji", którą firma budowlana HOCHTIEF Polska zorganizowała w Poznaniu. 

Głównym tematem tej konferencji nazwanej Giełdą Kooperacji był potencjał inwestycyjny rynku budownictwa przemysłowego i logistycznego z naciskiem na planowane inwestycje w Specjalnych Strefach Ekonomicznych (SSE).
Oczywiście, intencją gospodarza, czyli HOCHTIEF Polska, była prezentacja swojego potencjału w obszarach rynku budownictwa przemysłowego i logistycznego, ale również zainicjowanie kontaktów pomiędzy uczestnikami konferencji, które w przyszłości mają szansę zaowocować inwestycjami. 
- Prowadzenie skutecznej działalności biznesowej zakłada stałe, konsekwentne analizowanie trendów rozwoju rynku i dopasowywanie swoich strategicznych działań do nowych oczekiwań inwestorów. Do najbardziej cennych wniosków można dojść podczas partnerskich rozmów z szerokim gronem firm i instytucji działających w danej branży. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować cykl spotkań biznesowych w formie giełd kooperacji, tj. platformy komunikacji podmiotów współpracujących w procesie przygotowania i realizacji inwestycji. Chcemy, by taka konferencja była korzyścią dla wszystkich uczestników wydarzenia – komentuje to przedsięwzięcie Henryk Liszka, prezes zarządu HOCHTIEF Polska.

Giełda Kooperacji – „Strategie rozwoju inwestycji” odbyły się 15 września 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. HOCHTIEF Polska jest jej organizatorem, zaś partnerem wykonawczym Construction Club. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).
 Poznańska Giełda Kooperacji była drugim spotkaniem tego rodzaju. Pierwsze odbyło się w. w Warszawie i było poświęcone inwestycjom sektora rynku nieruchomości. Kolejne konferencje w planach, ale to już dopiero w roku 2016.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej