H+H świętuje dziesiąte urodziny

2016-05-25 12:59
urodziny jubileusz
Autor: http://thinkstockphotos.com/

Początek działalności firmy H+H wiązał się z zakupem pięciu istniejących zakładów wytwarzających beton komórkowy w: Lidzbarku, Warszawie, Gorzkowicach, Puławach i Skawinie.

Historia firmy H+H Polska rozpoczęła się tak naprawdę 28 lutego 2005 roku od podpisania aktu notarialnego umowy spółki. Jednak prawdziwą działalność biznesową związaną z produkcją i sprzedażą elementów z betonu komórkowego firma rozpoczęła od 1 stycznia 2006 roku. I tę datę przyjmujemy jako narodziny H+H na terenie Polski.

W kupionych fabrykach od pierwszych dni rozpoczął się proces modernizacji. Pracowano nad podnoszeniem jakości produkowanych wyrobów równolegle myśląc o innowacjach i to nie tylko dotyczących samych produktów, ale także wszystkich procesów funkcjonujących w firmie. Podnoszenie jakości wyrobów H+H wiąże się między innymi z sukcesywnym wprowadzaniem we wszystkich zakładach produkcji bloczków najdokładniejszej tolerancji wymiarowej TLMB, to także polepszanie parametrów technicznych takich jak wytrzymałość na ściskanie czy współczynnik przewodzenia ciepła. To w końcu innowacyjne wyroby standardu H+H Gold+ charakteryzujące się między innymi największymi gabarytami na rynku, specyficznym, „odwracalnym” systemem pióro-wpust oraz największymi wytrzymałościami na ściskanie dla odpowiednich klas gęstości.

5 lutego 2015 roku H+H Polska objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A. właściciela 5 fabryk produkujących beton komórkowy. Po restrukturyzacji zasobów produkcyjnych, dążącej do przywrócenia rentowności działalności, w strukturze firmy H+H Polska pozostało 6 działających zakładów: Reda, Lidzbark, Warszawa, Puławy, Gorzkowice i Żelisławice.

H+H dziękując wszystkim partnerom biznesowym, z którymi od dziesięciu lat wspólnie buduje sukces, liczy na kolejne dekady pełne owocnych wyników.

Redakcja Muratorplus.pl życzy firmie wytrwałości w dążeniu do celu i samych sukcesów!

h+h jubileusz
Autor: H+H POlska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej