H+H świętuje dziesiąte urodziny

2016-05-25 12:59
urodziny jubileusz
Autor: http://thinkstockphotos.com/

Początek działalności firmy H+H wiązał się z zakupem pięciu istniejących zakładów wytwarzających beton komórkowy w: Lidzbarku, Warszawie, Gorzkowicach, Puławach i Skawinie.

Historia firmy H+H Polska rozpoczęła się tak naprawdę 28 lutego 2005 roku od podpisania aktu notarialnego umowy spółki. Jednak prawdziwą działalność biznesową związaną z produkcją i sprzedażą elementów z betonu komórkowego firma rozpoczęła od 1 stycznia 2006 roku. I tę datę przyjmujemy jako narodziny H+H na terenie Polski.

W kupionych fabrykach od pierwszych dni rozpoczął się proces modernizacji. Pracowano nad podnoszeniem jakości produkowanych wyrobów równolegle myśląc o innowacjach i to nie tylko dotyczących samych produktów, ale także wszystkich procesów funkcjonujących w firmie. Podnoszenie jakości wyrobów H+H wiąże się między innymi z sukcesywnym wprowadzaniem we wszystkich zakładach produkcji bloczków najdokładniejszej tolerancji wymiarowej TLMB, to także polepszanie parametrów technicznych takich jak wytrzymałość na ściskanie czy współczynnik przewodzenia ciepła. To w końcu innowacyjne wyroby standardu H+H Gold+ charakteryzujące się między innymi największymi gabarytami na rynku, specyficznym, „odwracalnym” systemem pióro-wpust oraz największymi wytrzymałościami na ściskanie dla odpowiednich klas gęstości.

5 lutego 2015 roku H+H Polska objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A. właściciela 5 fabryk produkujących beton komórkowy. Po restrukturyzacji zasobów produkcyjnych, dążącej do przywrócenia rentowności działalności, w strukturze firmy H+H Polska pozostało 6 działających zakładów: Reda, Lidzbark, Warszawa, Puławy, Gorzkowice i Żelisławice.

H+H dziękując wszystkim partnerom biznesowym, z którymi od dziesięciu lat wspólnie buduje sukces, liczy na kolejne dekady pełne owocnych wyników.

Redakcja Muratorplus.pl życzy firmie wytrwałości w dążeniu do celu i samych sukcesów!

h+h jubileusz
Autor: H+H POlska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej