Henpol z nowym kontraktem w Wilanowie

2010-07-12 15:09

Firma Henpol Sp. z o.o. wybuduje za 72 mln zł osiedle mieszkaniowe na warszawskim Wilanowie. Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2012 roku.

Zleceniodawcą inwestycji jest Wilanów Investments Sp. z o.o. z Warszawy, a obiekty zaprojektowała stołeczna firma KIPP Projekt Sp. z o.o. Zakres robót obejmuje wykonanie i oddanie do użytkowania trzech budynków o 6. kondygnacjach, każdy z podziemnym garażem, wraz zinfrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. W budynkach znajdzie się 247 mieszkań.

Obecnie Henpol (którego główna siedziba znajduje sie w Lublinie, firma ma także oddział w Warszawie) realizuje w Wilanowie kompleks mieszkalny (153 mieszkania) na zlecenie spółki Polnord. Wartość tego kontraktu to 34 mln zł netto. Ponadto w kwietniu firma zakończyła realizację innej dużej inwestycji mieszkaniowej w Wilanowie o wartości 131 mln zł netto. Jest to zespół mieszkaniowy Villa Bianca (347 mieszkań). Zleceniodawcą inwestycji była także spółka Wilanów Investments.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej