Hadykówka otrzymała EKO certyfikat potwierdzony przez TUV Rheinland

2010-07-08 9:45
logo hadykówka
Autor: brak danych

Na dzisiejszym rynku nadużywa się nazwy "produkt ekologiczny". ZCB Hadykówka zgłosiła swoje wyroby do niemieckiego TUV Cert i otrzymała oficjalne potwierdzenie ich ekologiczności. Wśród nich są m.in. pustaki ścienne i na stropy.

ZCB HADYKOWKA jako jedyna w Europie otrzymała Certyfikat Ekologicznego Produktu Ceramicznego – Konstrukcyjnego sygnowanego przez niemiecką firmę TÜV Rheinland. Certyfikat ten przyznawany jest terminowo, w związku z czym stale jest kontrolowany proces produkcyjny żeby niezmienna była jakość wyrobów. Produkty które zostały potwierdzone certyfikatem to: pustak ścienny MAX, pustak ścienny U, pustak na stropy Ackermana, pustak na stropy CERAM, pustak do przewodów wentylacyjnych, cegła DZ, cegła kratówka, cegła dziurawka, cegła pełna.

Drugi certyfikat ekologiczny przyznała HADYKÓWCE Europejska Kapituła Jakości i Ekologii. Eko Certyfikat 2010 firma otrzymała za działania proekologiczne, kierowanie się w procesie produkcji zasadami ekologii, a także wytwarzanie produktów spełniających jednocześnie kryterium najwyższej jakości. Produkty i usługi, którym został przyznany Eko Certyfikat spełniają wysokie normy środowiskowe uzgodnione przez państwa członkowskie Unii Europejskiej.

Strop Ackerman Hadykówka
Autor: Hadykówka Pustak stropowy Ackermana otrzymał EKO Certyfikat
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej