H+H Polska włącza się w walkę z koronawirusem

2020-06-02 12:02
H+H pomaga
Autor: H+H Firma H+H wspiera lokalne szpitale

H+H Polska, ceniony producent materiałów ściennych z betonu komórkowego i silikatów, w swoich działaniach stawia przede wszystkim na partnerstwo. Zasada ta jest realizowana również na poziomie współpracy z lokalna społecznością. Dlatego włączając się w walkę z koronawirusem firma wsparła dotacją cztery szpitale w regionie.

W sytuacji epidemicznej, w której znalazła się obecnie Polska liczą się wszystkie wspólne działania, które pozwolą jak najszybciej uporać się z pandemią i zminimalizować straty zdrowotne i gospodarcze w społeczeństwie. Dobra współpraca i partnerstwo ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego nie kończy się jedynie na produkcji materiałów, zgodnie z dewizą H+H Polska to również podejmowanie działań z lokalną społecznością. Dlatego też firma aktywnie przyłączyła się do wspólnej walki z koronawirusem.

Odzwierciedleniem tego jest wsparcie finansowe dla czterech szpitali znajdujących się w pobliżu zakładów produkcyjnych H+H. Dotację w wysokości 100 000 zł otrzymała każda z placówek, czyli Centrum Medyczne w Łańcucie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach, Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce oraz Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie. Z przekazanych środków zakupiony zostanie sprzęt medyczny, w tym wysokiej klasy respiratory i stroje ochronne.  

Zdajemy sobie sprawę, że nie funkcjonujemy w społecznej próżni. Liczy się dla nas nie tylko sam produkt, ale również to, co dzieje się wokół, jaki wpływ wywieramy na nasze otoczenie. Dlatego też w czasie, kiedy cały kraj skupiony jest na minimalizowaniu skutków pandemii, nie możemy się temu biernie przyglądać. To moment, w którym powinniśmy wyłożyć wszystkie ręce na pokład i w myśl zasady partnerskiej współpracy wspomóc tych, którzy każdego dnia stają na pierwszej linii. Zdajemy sobie sprawę z powagi problemu, a długofalowe skutki będą widoczne dopiero za jakiś czas. Jednak teraz potrzebne jest wsparcie placówek medycznych, aby mogły chronić personel, a przede wszystkim skutecznie leczyć chorych – powiedział Piotr Dauksza, prezes H+H Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej