GRUPA SANPLAST wspiera najbardziej potrzebujących

2020-05-13 11:24
Grupa SANPLAST pomaga
Autor: SANPLAST Grupa SANPLAST zebrala na walkę z koronawirusem ćwierć miliona złotych

Ostatnie tygodnie to czas trudny dla wielu przedsiębiorstw, sytuacja jest wyzwaniem dla wielu branż. Jednak teraz nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i służba zdrowia. Dlatego GRUPA SANPLAST włącza się w walkę z koronawirusem.

W ramach walki z COVID-19, firmy należące do Grupy SANPLAST przekazały środki pieniężne o łącznej wartości ćwierć miliona złotych m.in. na rzecz Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie oraz Domów Pomocy Społecznej w Siemionkach i Skubarczewie. Pieniądze przekazane przez SANPLAST będą wykorzystane m.in. na zakup środków ochrony osobistej, takich jak rękawiczki, przyłbice i maseczki, kombinezony oraz płyny dezynfekujące.

W obliczu zagrożenia pandemią chcieliśmy wspomóc służbę zdrowia, której pracownicy podejmują dziś nadludzkie wysiłki, by chronić życie i zdrowie nas wszystkich. Tym małym gestem chcemy powiedzieć tym wszystkim bohaterom jedno, proste słowo – Dziękujemy! Ponadto zależało nam na tym, aby objąć opieką również tych, najbardziej narażonych na zakażenie. Dlatego naszą pomoc skierowaliśmy zarówno do szpitali jak i do domów pomocy społecznej – mówi Wiesław Podraza, prokurent i udziałowiec SANPLAST SA.

Firma SANPLAST jest w Polsce wiodącym producentem kabin prysznicowych oraz wanien akrylowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej