GRUPA SANPLAST wspiera najbardziej potrzebujących

2020-05-13 11:24
Grupa SANPLAST pomaga
Autor: SANPLAST Grupa SANPLAST zebrala na walkę z koronawirusem ćwierć miliona złotych

Ostatnie tygodnie to czas trudny dla wielu przedsiębiorstw, sytuacja jest wyzwaniem dla wielu branż. Jednak teraz nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i służba zdrowia. Dlatego GRUPA SANPLAST włącza się w walkę z koronawirusem.

W ramach walki z COVID-19, firmy należące do Grupy SANPLAST przekazały środki pieniężne o łącznej wartości ćwierć miliona złotych m.in. na rzecz Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie oraz Domów Pomocy Społecznej w Siemionkach i Skubarczewie. Pieniądze przekazane przez SANPLAST będą wykorzystane m.in. na zakup środków ochrony osobistej, takich jak rękawiczki, przyłbice i maseczki, kombinezony oraz płyny dezynfekujące.

W obliczu zagrożenia pandemią chcieliśmy wspomóc służbę zdrowia, której pracownicy podejmują dziś nadludzkie wysiłki, by chronić życie i zdrowie nas wszystkich. Tym małym gestem chcemy powiedzieć tym wszystkim bohaterom jedno, proste słowo – Dziękujemy! Ponadto zależało nam na tym, aby objąć opieką również tych, najbardziej narażonych na zakażenie. Dlatego naszą pomoc skierowaliśmy zarówno do szpitali jak i do domów pomocy społecznej – mówi Wiesław Podraza, prokurent i udziałowiec SANPLAST SA.

Firma SANPLAST jest w Polsce wiodącym producentem kabin prysznicowych oraz wanien akrylowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej