Grupa PSB w drugim etapie European Business Awards 2010

2010-04-30 14:27

W gronie 25 firm (wyselekcjonowanych z niemal 200) reprezentujących Polskę w European Business Awards 2010, w drugiej rundzie kontynentalnego współzawodnictwa, jest Grupa PSB S.A. - 30 kwietnia br. ogłosiło jury konkursu. Zwycięzcę poznamy jesienią w Paryżu.

Celem konkursu European Business Awards jest pokazywanie rozwoju firm, które wyróżniają się innowacyjnością połączoną z sukcesami rynkowymi a jednocześnie odpowiedzialnością społeczną. W 2009 roku 99 nagrodzonych Ruban d’Honneur osiągnęło łączny przychód 570 mld euro i zanotowało 56% wzrost zysku. Od czterech lat jury European Business Awards wyłania organizacje, które wyróżnia innowacyjność, doskonałość biznesowa i zrównoważony rozwój.

- Niezwykle mile przyjęliśmy wiadomość o wyborze naszej firmy do grona reprezentantów Polski na forum naszego kontynentu. Grupa PSB funkcjonuje zaledwie od 12 lat i już ma zaszczyt bycia uznaną przez ekspertów zagranicznych za jedną z wiodących organizacji w naszym kraju i swojej branży. Czekamy na kolejną rundę konkursu, w której będziemy walczyć na arenie europejskiej o tytuł Ruban d’Honneur i mamy nadzieję, że wygramy w kategorii Firma Roku - mowi Bogdan Panhirsz, dyrektor zarządu Grupy PSB.

- Podczas czteroletniej historii konkursu osiągnęliśmy niezwykle wysoką jakość zgłoszeń firm, które są pasjonatami swoich biznesów. Tylko nieliczne otrzymały szansę reprezentowania swego kraju na rozległym forum europejskiego współzawodnictwa najznamienitszych europejskich marek. To wyjątkowe wyróżnienie i uznanie dla waszej firmy jako reprezentanta kraju i razem z HSBC mamy nadzieję, że Polska przejdzie do następnej rundy - dodaje Adrian Tripp, prezes European Business Awards.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej