Gepard Biznesu 2011 dla firmy Amwin

2011-08-10 17:24
Certyfikat Gepard Biznesu 2011
Autor: amwin

Firma Amwin, projektant i generalny wykonawca obiektów przemysłowych otrzymała certyfikat Gepardy Biznesu 2011. Tytuł przyznawany jest dynamicznie rozwijającym się firmom oraz bankom spółdzielczym, według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą porównania do spółek giełdowych. Celem konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm.

Konkurs Gepardy Biznesu - VI edycja

W VI edycji konkursu Gepardy Biznesu kryterium oceny przedsiębiorstw była dynamika wzrostu wartości rynkowej w ciągu 2 lat. W przypadku firm, które przesłały ankiety do organizatora konkursu, średnia z dynamiki zysku netto i przychodów w ciągu 3 lat.

- Najlepszym sposobem wyceny przedsiębiorstwa jest giełda, dlatego porównujemy firmy do spółek giełdowych tej samej branży. Jest to sposób prosty, ale dość wiernie oddający wartość rynkową - mówi Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Bankowości Spółdzielczej.

Celem konkursu Gepardy Biznesu jest również promowanie możliwości, jakie daje giełda i rynek kapitałowy. Dzięki nim wielu polskich przedsiębiorców, zdobywając w publicznych ofertach akcji pieniądze na rozwój, odniosło sukcesy. Organizatorami VI edycji konkursu jest Klub Gepardów Biznesu, Magazyn Przedsiębiorców Europejska Firma i jego wydawca Ulan sp. z o.o.

Amwin - działalność firmy 

Firma Amwin koncentruje swoją działalność na projektowaniu i generalnym wykonawstwie. Buduje hale magazynowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe, centra handlowe, hale sportowe, biurowce, zaplecza socjalno-biurowe. 30-osobowy zespół firmy Amwin składa się z konsultantów, projektantów oraz kierowników i inżynierów budowy, a także montażystów. Amwin istnieje od 1995 r. Firma zdobyła dotychczas kilka wyróżnień i certyfikatów - Przedsiębiorstwo Fair Play,  Diamenty Forbesa 2010, Przejrzysta Firma, certyfikat Dafa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej