Gazela dla Swisspora

2007-11-16 13:17

Za dynamiczny rozwój, osiągnięcie bardzo dobrych wyników finansowych oraz rzetelność w biznesie firma Swisspor Polska została laureatem nagrody Gazele Biznesu 2007.

Nagroda Gazele Biznesu 2007, przyznana przez dziennik "Puls Biznesu" i wywiadownię gospodarczą Coface Poland, jest przede wszystkim wyrazem uznania dla ponadstandardowych wyników biznesowych osiąganych przez firmę Swisspor Polska. W ciągu ostatnich trzech lat jej obroty skoczyły z 80 do 140 milionów złotych. W tym roku zapowiadany jest kolejny, dynamiczny wzrost przychodów spółki.

"Bardzo cieszą nas tak prestiżowe nagrody i dostrzeżenie wielkiego wysiłku wkładanego przez nas w utrzymywanie wysokich standardów prowadzenia biznesu oraz zapewnienie klientom najlepszej jakości obsługi. Cieszy nas także, że dostrzeżono dynamiczny rozwój naszej firmy, który jest efektem wysiłku całego zespołu. Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom za ich zaangażowanie. Dziękuję też klientom za zaufanie, jakim obdarzają nasze produkty. Wytężona praca pozwala nam na wykorzystywanie wszystkich szans biznesowych, jakie oferuje dynamiczny, polski rynek " - powiedział Jacek Szwoch, prezes zarządu Swisspor Polska.

To jednak nie koniec nagród dla firmy. W październiku 2007 r. założyciel grupy Swisspor, Bernard Alpstäg, otrzymał w kategorii przemysł tytuł "Entrepreneur of The Year 2007" (przedsiębiorca roku) w szwajcarskiej edycji światowego konkursu organizowanego przez firmę doradczą Ernst & Young. W tegorocznej rywalizacji uczestniczyło 10 tysięcy przedsiębiorców z 40 krajów świata.

Swisspor jest międzynarodowym producentem materiałów budowlanych. Działa na rynku od ponad 50 lat. W Polsce jest obecna od 1999 roku. Ma trzy fabryki styropianu oraz jedną fabrykę papy termozgrzewalnej. 

Gazele Biznesu 2007
Autor: Swisspor Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej