Gamet odwołał ofertę publiczną

2008-06-23 11:47

Spółka PEF V Investments Holdings S.a r.l., jedyny akcjonariusz Gamet Holdings SA, podjęła decyzję o odwołaniu oferty publicznej akcji spółki. Decyzja została podjęta z uwagi na niesatysfakcjonujący poziom cenowy w zgłoszonym popycie.

Rada Dyrektorów spółki Gamet Holdings SA, zarejestrowanej w Luksemburgu spółki holdingowej GAMET SA, lidera polskiego rynku produkcji ozdobnych akcesoriów meblowych, informuje, że spółka PEF V Investments Holdings S.a r.l., jedyny akcjonariusz spółki i Wprowadzający, podjęła decyzję o odwołaniu oferty publicznej akcji spółki. Decyzja Wprowadzającego została podjęta z uwagi na niesatysfakcjonujący poziom cenowy w zgłoszonym popycie.


Foto: Gamet

Inwestorzy, którzy złożyli i opłacili zapisy na akcje spółki w Transzy Inwestorów Indywidualnych, otrzymają zwrot wpłaconych kwot przelewem na rachunek bankowy, wskazany w formularzu zapisu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej