Galeco przyłącza się do walki z koronawirusem

2020-04-24 15:18
Galeco pomaga
Autor: Galeco Firma Galeco pomogła krakowskiemu szpitalowi

Podkrakowski producent systemów rynnowych to kolejna rodzima firma, która aktywnie włącza się w akcję pomocy w zwalczaniu pandemii COVID-19.

W ramach wsparcia firma przekazała nowoczesny respirator i zestaw masek tlenowych dla Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

– Jako właściciele firmy Galeco czujemy się zobowiązani, aby dołożyć swoją małą cegiełkę w celu ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Mamy nadzieję, że przekazany sprzęt będzie skutecznie i długo służył szpitalowi – mówią Małgorzata i Szczepan Buryło, właściciele firmy Galeco i inicjatorzy akcji.

Współczesna medycyna jest bardzo kosztowana i wymagająca,  dlatego jesteśmy wzruszeni hojnością Państwa firmy, bo otrzymaliśmy nie tylko respirator, ale też wszystkie interfejsy, czyli maski, potrzebne do wentylacji pacjentów. Jest ich bardzo dużo, więc wiele osób na tym skorzysta – mówi Tatiana Bartoszewska, ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii ze Szpitala im. Stefana Żeromskiego w  Krakowie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej