Firma REHAU zmieniła swoje oblicze w internecie

2012-11-16 16:04
REHAU
Autor: REHAU Nowa strona internetowa REHAU

Firma REHAU znana jest z tego, że poprzez innowacyjne rozwiązania zastępuje konwencjonalne materiały nowymi, opartymi o unikalne receptury tworzyw polimerycznych. W październiku wystartowała z kolejnym nowym projektem, jednak tym razem rzecz dotyczy nowej odsłony polskiej strony internetowej REHAU.

Nowa strona internetowa REHAU ma, oczywiście, zmienioną grafikę, ale firma postawiła przede wszystkim na jej walory użytkowe. Na nowo zostały opracowane narzędzia do nawigacji po stronie, dzięki czemu wszystkie produkty i systemy REHAU można łatwo wyszukać.

Charakterystycznym elementem strony REHAU są teraz duże ilustracje, które prowadzą użytkownika już od strony startowej, poprzez strony działowe, aż po przeglądy produktów. Stronę uatrakcyjniają animacje, filmy oraz zdjęcia ciekawych obiektów.

Nowością jest wyraźne rozdzielenie stron biznesowych B2B od stron dla odbiorców końcowych B2C, które będą systematycznie zapełniane treścią. Już dziś w dziale dedykowanym inwestorów prywatnych znajdują się np. informacje o systemach okiennych i drzwiowych GENEO, ogrzewaniu i chłodzeniu płaszczyznowym REHAU oraz systemie tarasowym RELAZZO. Wkrótce pojawią się m.in. informacje z zakresu geotermii.

Prawą kolumnę strony przeznaczono na bloczek z przydatnymi narzędziami. Są wśród nich na przykład linki do ważnych i polecanych zasobów strony oraz wyszukiwarka produktów. OP dobrych stronach www mówi się, że działają intuicyjnie i taka jest właśnie nowa strona internetowa www.rehau.pl. Warto ją odwiedzić...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej