Firma Libet Przedsiębiorstwem Fair Play 2010

2011-01-31 12:57

Uczciwość we wzajemnych relacjach z kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną to jedna z głównych zasad prowadzenia rzetelnej działalności gospodarczej. Firmy, które kierują się tymi zasadami w swojej codziennej pracy otrzymały certyfikaty "Przedsiębiorstwa Fair Play". Wśród nich znalazł się również Libet, producent kostki brukowej.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Robert Napierała, prezes zarządu Libet. – Świadczy o tym, że nasze starania o to, aby zawsze i w każdej sytuacji postępować fair, zarówno w stosunku do naszych klientów, pracowników, jak i współpracujących z nami organizacji, zostały dostrzeżone. To z pewnością stwarza dobry klimat w relacjach biznesowych i w stosunkach z najbliższym otoczeniem oraz buduje zaufanie do naszego przedsiębiorstwa.

Do tegorocznej XIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, zgłosiło się ponad 650 firm z całej Polski. Przedsięwzięcie to promuje przede wszystkim szeroko pojętą etykę zarządzania przedsiębiorstwem. Pokazuje, że biznes i etyka mogą iść w parze.

Jak podkreślają organizatorzy, laureaci postępują rzetelnie w stosunku do swoich klientów, nie mają zaległości w regulowaniu zobowiązań wobec kontrahentów i Skarbu Państwa. Reklamują się uczciwie, nie dyskredytując konkurencji, natomiast swoim pracownikom stwarzają warunki sprzyjające efektywnej pracy. Wspierają również inicjatywy edukacyjne, kulturalne i sportowe, a ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla Libet
Autor: Libet
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej