Firma Kalter otworzyła nowe biuro w Warszawie

2011-05-24 11:32
Budynek nowej siedziby firmy Kalter
Autor: Kalter Nowe biuro techniczne firmy Kalter w Warszawie

Firma Kalter otworzyła nowe biuro techniczne w Warszawie przy ulicy Pańskiej 98 lok. 108.

- W związku z dynamicznym rozwojem spółki i chęcią dalszej ekspansji rynku warszawskiego zdecydowaliśmy się otworzyć stołeczny oddział firmy. Chcemy pokazać inwestorom, obecnie z nami współpracującym oraz nowym, że jesteśmy związani z rynkiem warszawskim na stałe - mówi Krzysztof Sokołowski, prezes zarządu firmy Kalter

Nowe pomieszczenia będą w głównej mierze siedzibą pionu produkcyjnego firmy. W warszawskim biurze znajdą się delegatury działu logistyki i serwisu gwarancyjnego.

Spółka wdrożyła systemy informatyczne klasy ERP i CRM oraz nowoczesne narzędzia komunikacji. W ten sposób prace oddziałów białostockiego i warszawskiego będą ściśle zintegrowane, umożliwiając bezpapierowy obieg dokumentów, sprawną komunikację oraz skuteczne zarządzanie i monitorowanie działalności spółki.

Kalter istnieje na rynku od 2004 r. i specjalizuje się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. Mimo, iż firma pochodzi z Białegostoku, to 90% jej realizacji zlokalizowanych jest na terenie aglomeracji warszawskiej i to właśnie rynek warszawski ma największy udział w realizowanej przez spółkę Kalter sprzedaży. Firma prowadzi projekty takich deweloperów czy spółdzielni mieszkaniowych jak: Dom Development, Budimex Nieruchomości, Ronson Development, Agroman, ORCO Properties, Victoria Dom, SM Bródno.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej