Firma AIB uruchomiła produkcję masek ochronnych

2020-05-14 9:29
maski ochronne
Autor: AIB AIB, specjalizująca się w materiałach izolacyjnych dla budownictwa, zajęła się produkcją profesjonalnych masek ochronnych

Ogromne zapotrzebowanie na maski ochronne zmobilizowało firmę AIB, specjalizującą się w rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, do rozpoczęcia ich produkcji.

Firma AIB zajęła się produkcją profesjonalnych maseczek ochronnych. Wykonywane są w oparciu o wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych. Maski ochronne mają trójwarstwową włókninę filtracyjną, zgodną z normą STANDARD 100 OEKO-TEX. Materiał ten skutecznie utrudnia przenikanie kropel i pyłów. Dodatkowo, mimo swoich doskonałych właściwości w zakresie tworzenia skutecznej bariery, nie traci przewiewności, ponieważ produkowany jest metodą wodnoigłowania. Produkt występuje obecnie w kolorze białym, ale wkrótce będzie dostępny także w czarnym.

Maski AIB mają do wyboru: troki – dzięki nim łatwo dopasować produkt do twarzy, co zwiększa komfort przy dłuższym używaniu maski, bądź gumki – sprawdzają się przy krótkim korzystaniu z tego typu środka ochrony. Górna krawędź maski jest plastyczna, co poprawia szczelność rozwiązania i chroni użytkownika przed czynnikami zewnętrznymi oraz redukuje uciążliwe parowanie okularów. Maski nadają się do sterylizacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej