Firma AIB uruchomiła produkcję masek ochronnych

2020-05-14 9:29
maski ochronne
Autor: AIB AIB, specjalizująca się w materiałach izolacyjnych dla budownictwa, zajęła się produkcją profesjonalnych masek ochronnych

Ogromne zapotrzebowanie na maski ochronne zmobilizowało firmę AIB, specjalizującą się w rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, do rozpoczęcia ich produkcji.

Firma AIB zajęła się produkcją profesjonalnych maseczek ochronnych. Wykonywane są w oparciu o wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych. Maski ochronne mają trójwarstwową włókninę filtracyjną, zgodną z normą STANDARD 100 OEKO-TEX. Materiał ten skutecznie utrudnia przenikanie kropel i pyłów. Dodatkowo, mimo swoich doskonałych właściwości w zakresie tworzenia skutecznej bariery, nie traci przewiewności, ponieważ produkowany jest metodą wodnoigłowania. Produkt występuje obecnie w kolorze białym, ale wkrótce będzie dostępny także w czarnym.

Maski AIB mają do wyboru: troki – dzięki nim łatwo dopasować produkt do twarzy, co zwiększa komfort przy dłuższym używaniu maski, bądź gumki – sprawdzają się przy krótkim korzystaniu z tego typu środka ochrony. Górna krawędź maski jest plastyczna, co poprawia szczelność rozwiązania i chroni użytkownika przed czynnikami zewnętrznymi oraz redukuje uciążliwe parowanie okularów. Maski nadają się do sterylizacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej