Finisz "Sztuki w kropki" coraz bliżej

2010-02-03 9:48
Konkurs: Sztuka w kropki – Termo Organika
Autor: Termo Organika

15 lutego upływa termin nadsyłania prac na artystyczny konkurs "Sztuka w kropki" obejmujący wszystkie dziedziny sztuki, adresowany zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. Rywalizować będą ze sobą prace reprezentujące różne artystyczne kierunki.

Organizator konkursu – Termo Organika - czeka na oryginalne obrazy, rzeźby, fotografie, instalacje artystyczne, filmy, przedmioty wzornictwa przemysłowego, w tym projekty: mebli, mody, architektury, a także utwory muzyczne, wiersze i opowiadania. Pełna dowolność! Jedynym wymogiem jest wyeksponowany motyw czarnych kropek. Konkurs skierowany do wszystkich, mających oryginalne pomysły. Pula nagród wynosi 23 000 zł. Nagroda główna to 12 000 zł.

Prace oceni jury złożone z wybitnych osobowości: Anda Rottenberg, Leon Tarasewicz, Barbara Hoff, Jacek Rakowiecki, Tadeusz Rolke, Xawery Żuławski, Krzysztof Knittel, Andrzej Chyra.

Prace konkursowe autorów, którzy wyrażą na to zgodę zostaną przekazane na aukcję charytatywną, z której całkowity dochód zostanie przekazany na Dom Dziecka im. J. Brzechwy w Krakowie.

Konkurs rozpoczął się 1 października i potrwa do 15 lutego 2010. Więcej informacji na temat konkursu "Sztuka w kropki" na stronie konkursu: www.sztukawkropki-termoorganika.pl.

Sztuka w kropki
Autor: Termo Organika
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej