Finanse Quinlan Private Golub w rękach kobiety

2008-04-18 13:45

Agnieszka Popko - 10 kwietnia 2008 roku - objęła stanowisko dyrektora finansowego w firmie Quinlan Private Golub, będącej jednym z wiodących deweloperów działających w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Jako dyrektor finansowy, Agnieszka Popko jest odpowiedzialna za zarządzanie operacjami finansowymi firmy Quinlan Private Golub i realizowanych przez nią projektów. Odpowiada m.in. za raportowanie finansowe oraz bieżącą działalność finansową i księgową firmy.

Nowa dyrektor finansowa dysponuje ponad 9-letnim doświadczeniem w zarządzaniu operacjami finansowymi i księgowością firm z sektora nieruchomości. Przez ostatnie osiem lat pracowała na stanowisku głównego księgowego (Chief Accounting Officer) w firmie Globe Trade Centre SA notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas pracy dla GTC Agnieszka Popko była zaangażowana w pierwszą publiczną emisję akcji firmy oraz brała udział w operacjach fuzji i przejęć oraz w sprzedaży aktywów. Dodatkowo odpowiadała za obsługę finansowania nowych inwestycji oraz księgowe aspekty zarządzania nieruchomościami.

Ukończyła zarządzanie strategiczne w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz studia MBA w Oxford Brookes University. Ma także dyplom Dyplomowanego Audytora Wewnętrznego (Certified Internal Auditor - CIA). Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich z dziedziny zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Quinlan Private Golub jest inicjatorem i doradcą w wyszukiwaniu, opracowywaniu strategii, finansowaniu, rozwoju i zarządzaniu portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych. Posiada biura w Pradze, Warszawie, Bratysławie i Budapeszcie - zatrudnia ponad 150 pracowników w całym regionie. Świadczy szeroki zakres usług deweloperskich dla Quinlan Private, międzynarodowego inwestora lokującego swój kapitał w nieruchomości i zarządzającego aktywami wartymi 11 mld euro.

Agnieszka Popko
Autor: Questia Sp. z o.o. Agnieszka Popko, dyrektor finansowy w Quinlan Private Golub
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej