Filtry do wody AQUAPHOR produkowane w Estonii

2014-12-29 9:36

Największy i najnowocześniejszy zakład produkujący domowe filtry do wody w całej Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowa spółka AQUAPHOR otworzyła w grudniu 2014 roku w Estonii.

Zakład produkcyjny o powierzchni 15 500 m2 firma AQUAPHOR otworzyła w estońskim mieście Narva. Najnowsza fabryka będzie produkowała kuchenne systemy uzdatniania wody. Filtrydo wody powstałe w tej fabryce będą trafiały na rynki Unii Europejskiej, w tym również na rynek polski. Jest to druga inwestycja AQUAPHOR w Estonii.

Polska spółka AQUAPHOR Poland działa od 2009 roku, oferując rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, m.in. kuchenne filtry do wody, filtry odwróconej osmozy do domów i budynków użyteczności publicznej, filtry wstępne, zmiękczacze wody.

Cały koncern Aquaphor Corporation osiągnął w roku 2014 sprzedaż na poziomie 100 milionów dolarów.

filtry do wody aquaphor
Autor: AQUAPHOR Filtry do uzdatniania wody firmy AQUAPHOR mogą być stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej.
fabryka aquaphor
Autor: AQUAPHOR Najnowszą fabrykę AQUAPHOR w Estonii symbolicznie otworzył prezydent Estonii Toomas Hendrik Ilves
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej