Fakro w 3D

2009-05-14 16:08
Fakro w 3D
Autor: Fakro Sp. z o.o.

Spółka Fakro, od maja do czerwca 2009, prowadzi serię spotkań skierowanych głównie do architektów i projektantów, przedstawiając firmę oraz swoje najnowsze produkty w zupełnie innej formie – prezentacji stereoskopowej (3D).

Po raz pierwszy w Polsce wykorzystano technikę projekcji trójwymiarowej do przedstawienia produktów stosowanych w branży budowlanej. Efektowna prezentacja z możliwością różnych konfiguracji wzbogaca proste przeglądanie danych oraz pozwala na elastyczne prowadzenie prezentacji na wirtualnych modelach. Technika 3D zastępuje płaskie, często abstrakcyjne, rysunki interaktywnymi modelami przestrzennymi i po raz pierwszy umożliwia oglądającym szczegółowe poznanie zastosowanych w oknach dachowych Fakro rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółów technicznych.

Pierwsza seria spotkań z architektami obejmuje 12 miast i zakończy się w czerwcu br. W siedmiu prezentacjach, które już się odbyły (w Lublinie, Zielonej Górze, Białymstoku, Radomiu, Rzeszowie, Gdańsku i Poznaniu) uczestniczyło ponad 500 architektów. Najbliższe spotkanie - już 19 maja w Olsztynie (hotel Warmiński, ul. Kołbrzeska 1, rozpoczęcie o godz. 10:00). Kolejne planowane są na czerwiec - we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi (terminy wkrótce!).

Aplikacje oparte o wirtualną rzeczywistość, w której została wykonana prezentacja produktów Fakro, znajdują też zastosowanie w architekturze i budownictwie. Mogą stanowić istotne wsparcie w przygotowywaniu koncepcji oraz sporządzaniu wariantów wykonania projektu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej