Fakro stawia na dekarzy

2009-09-09 15:17

Cykle szkoleń produktowych dla różnych grup zawodowych z branży budowlanej od wielu lat organizuje firma Fakro. Największy nacisk położony jest na szkolenia dla czynnych zawodowo dekarzy, szkół dekarskich i związków dekarskich. Rocznie w szkoleniach producenta okien z Nowego Sącza bierze udział około 15 000 dekarzy z całej Europy.

Szkolenia takie odbywają się w siedzibie firmy, w centrach szkoleniowych, a także bezpośrednio na budowie. Prowadzone są przez szkoleniowców i doradców technicznych Fakro. Celem tych działań jest podnoszenie poziomu wiedzy teoretycznej na temat produktów firmy oraz praktycznych umiejętności ich montażu. Szkolenia i prezentacje odgrywają też ważną rolę informacyjną – tworzą świadomość produktu i jego technologii, a także są okazją do spotkań integrujących środowisko budowlane.

Warto zaznaczyć, że w roku bieżącym Fakro prowadzi serię spotkań - skierowanych głównie do architektów i projektantów - przedstawiając firmę oraz swoje najnowsze produkty w formie prezentacji stereoskopowej (3D). To pierwsza tego typu prezentacja w Polsce, w której wykorzystano technikę projekcji trójwymiarowej do pokazania produktów branży budowlanej. Technika 3D zastępuje płaskie, często abstrakcyjne rysunki interaktywnymi modelami przestrzennymi i po raz pierwszy umożliwia oglądającym szczegółowe poznanie zastosowanych w oknach dachowych Fakro rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółów technicznych.

Działania szkoleniowe Fakro skierowane są także do studentów (budownictwo i architektura) oraz uczniów średnich szkół budowlanych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej