Fakro gościło przedstawicieli branży budowlanej z 16 krajów

2012-10-11 15:48
branza budowlana w fakro
Autor: Fakro Przedstawiciele z 16 krajów europejskich Fakro zaprosiło do zwiedzania swojej fabryki w Nowym Sączu

Przedstawiciele branży budowlanej zrzeszeni w europejskiej organizacji UFEMAT odwiedzili fabrykę okien dachowych Fakro w Nowym Sączu.

Branża budowlana z 16 krajów Unii Europejskiej spotkała się w Krakowie na dorocznym Kongresie. Organizacja zrzeszająca firmy to Europejska Unia Krajowych Federacji Sprzedawców Materiałów Budowlanych - UFEMAT. UFEMAT  stara się o dostosowanie europejskiego prawa do potrzeb branży budowlanej, dlatego tegoroczne spotkanie poświecono kwestiom związanym z nowym unijnym rozporządzeniem nr 305/2011 dotyczącym wprowadzenia do obrotu wyrobów budowlanych, które uchyla wcześniejszą dyrektywę 89/106/EWG Rady Unii Europejskiej.

Jednym z punktów programu Kongresu było zwiedzanie fabryki okien dachowych Fakro. Fakro przewiozło gości z Krakowa do fabryki w Nowym Sączym kilkoma helikopterami. Założeniem Fakro było pokazać zagranicznym przedstawicielom branży budowlanej Polskę jako kraj innowacyjnych technologii i pewnych partnerów biznesowych.

Kiedy widzi się tak sprawnie działającą firmę, świat zachodni nabiera przekonania, że FAKRO to firma na najwyższym światowym poziomie, takim jak Wienerberger czy Isover, powiedział po wycieczce Andre Calicisa z belgijskiej federacji budowlanej.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej