ES-SYSTEM ma nowego prezesa

2012-08-31 11:29
ES-SYSTEM ma nowego prezesa
Autor: Es-System SA Romuald Wojtkowiak - nowy prezes ES-SYSTEM

ES-SYSTEM ma nowego prezesa zarządu. Rada nadzorcza firmy powołała na to stanowisko p. Romualda Wojtkowiaka.

Firma ES-SYSTEM dostarczająca profesjonalne oświetlenie ma nowego prezesa zarządu - p. Romualda Wojtkowiaka. Rada nadzorcza spółki przyjęła 29 sierpnia rezygnację dotychczasowego prezesa – Bogusława Pilszczka, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji z dniem 31 sierpnia. Nowy prezes rozpocznie urzędowanie 1 września.

Przeczytaj również: Polimex-Mostostal ma nowego prezesa zarządu

Nowy prezes zarządu ES-SYSTEM

Romuald Wojtkowiak związany jest z branżą oświetleniową od ponad 20 lat - zna rynek i jego uwarunkowania. Nowy szef zarządu ES-SYSTEM ma wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu systemami informatycznymi i łańcuchem dostaw w organizacjach handlowych Europy Centralnej i Wschodniej, a także w zarządzaniu organizacjami handlowymi w obszarze B2B i B2C. Pan Romuald Wojtkowiak w latach 1989-2012 związany był z firmą Philips Lighting Poland. Od 2006 do 2012 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu – dyrektora handlowego spółki. W latach 2004-2010 był dyrektorem handlowym na region Polski i Kraje Bałtyckie a dodatkowo - od 2011 - piastował stanowisko dyrektora dla kanału hurtowego na obszarze Europy Centralnej i Wschodniej. Od 1 sierpnia br. w ES-SYSTEM pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej