Ekopikniki z Knauf Insulation

2009-09-24 14:31
Jesienny Ekopiknik z Knauf Insulation
Autor: Knauf Insulation

Promocja produktów przyjaznych środowisku, zachowań proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie - to Ekopikniki, które we wrześniu i październiku organizuje w sześciu polskich miastach Knauf Insulation.

Jesienny Ekopiknik z Knauf Insulation
Autor: Knauf Insulation

Adresowane do wykonawców i dystrybutorów Ekopikniki, są również okazją do prezentacji najnowszego produktu Knauf Insulation – naturalnej wełny mineralnej wyprodukowanej przy wykorzystaniu innowacyjnej ECOSE® Technology.

- Każdy z zaproszonych gości, będzie mógł sprawdzić korzyści wynikające ze stosowania nowej wełny mineralnej i zasięgnąć porad ekspertów w zakresie np. jej montażu – zachęca Beata Kuskowska, marketing communications manager w firmie Knauf Insulation. – Zorganizowaliśmy specjalny turniej dla najlepszych wykonawców w ECOSE® Technology, w którym poszczególne zadania powiązane zostały z zaletami naturalnej wełny mineralnej. W kilku konkurencjach wykonawcy mogą się przekonać, że nasz nowy produkt jest miły w dotyku, mniej pylący, bezzapachowy i łatwy w obróbce.

Oczywiście będzie też coś i dla najmłodszych: malowanie butelek po recyklingu, segregacja śmieci, rysunkowy konkurs ekologiczny i inne zabawy promujące zrównoważony rozwój.

Ekopikniki Knauf Insulation odbędą się w Chorzowie (25 września), Wrocławiu (3 października), Bydgoszczy (9 października) i Ustrzykach Dolnych (17 października). We wrześniu pikniki gościły również w Szczecinie (11 września) i  Warszawie (18 września).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej