Dryvit Drysulation z ETA

2009-03-02 11:16

Europejską Aprobatę Techniczną otrzymał system ocieplenia ścian zewnętrznych na styropianie Dryvit Drysulation. Certyfikat ten otrzymują wyroby budowlane, które pozytywnie przejdą skomplikowane i restrykcyjne testy związane z oceną trwałości i funkcjonalności, wykonywane zgodnie z wymogami ETAG (European Technical Approvals Guideline).

Europejska Aprobata Techniczna dla Dryvit Drysulation, potwierdza prawidłowe funkcjonowanie tego układu termoizolacyjnego jako kompletnego systemu ociepleń. Aprobatę przyznał Instytut Techniki Budowlanej.

- Cieszymy się, że kolejny produkt firmy uzyskał tak cenny certyfikat. Ułatwi nam to znacząco pozyskiwanie nowych kontraktów i realizacji w całej Europie – mówi Tony Biela, prezes zarządu Dryvit Systems. System ocieplenia Dryvit Drysulation składa się z płyt styropianowych, warstwy bazowej z siatką zbrojącą oraz niepalnego tynku mineralnego o różnorodnych fakturach, pomalowanego farbą elewacyjną (akrylową, silikonową lub silikatową). System – oparty na składnikach mineralnych – jest przyjazny dla środowiska. Jest odporny na rozwój mikroorganizmów oraz promieniowania UV, mało podatny na zabrudzenia i pęknięcia. Dryvit Drysulation może być instalowany zarówno na budynkach istniejących, jak i budowanych, na płytach styropianowych do grubości 20 cm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej