Drewland: firma obchodzi 20-lecie (galeria domów)

2011-08-16 13:46
Dom firmy Drewland
Autor: brak danych

Przez te 20 lat Drewland dorobił się w swoim portfolio ponad 500 budynków. Były to przede wszystkim całoroczne domy jednorodzinne, ale również hotele, baseny, budynki o charakterze rekreacyjnym, leśniczówki i orliki.

Drewland powstał w 1991 roku w Lidzbarku Warmińskim. Specjalizuje się w budowie obiektów według dwóch technologii: z bali drewnianych oraz o konstrukcji szkieletowej. Do tej pory przedsiębiorstwo zrealizowało w Polsce ponad 300 domów jednorodzinnych, osiedle mieszkaniowe pod Berlinem, wiele obiektów turystycznych, handlowych oraz gastronomicznych w kraju, ale też i we Francji.

- 20 lat istnienia firmy to okres bogaty w wyzwania i sukcesy. Jednym z nich był projekt budowy osiedla turystycznego w wysokich Alpach Francuskich. Do dzisiaj w miejscowości La Joue du Loup zbudowaliśmy kompleks ponad 50 domków turystycznych, hotelowiec oraz budynek z basenem i pomieszczeniami rekreacyjnymi. Inwestorzy doceniają nasz sposób pracy, profesjonalizm i ostateczne efekty, dlatego też nadal realizujemy zlecenia na terenie całej Francji - z dumą opowiada Wiesław Sobolewski, właściciel PB Drewland.
- Ta wspaniale rozwijająca się firma jest chlubą Powiatu Lidzbarskiego. Wierzę, że tak prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo będzie przez następne lata służyło nie tylko społeczności powiatu, ale też regionu i kraju - mówi zadowolony ze swojego miejscowego jubilata Jan Harhaj, starosta lidzbarski .

Drewland: firma obchodzi 20-lecie
Autor: Drewland Wiesław Sobolewski, właściciel PB Drewland
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej