Drewland: firma obchodzi 20-lecie (galeria domów)

2011-08-16 13:46
Dom firmy Drewland
Autor: brak danych

Przez te 20 lat Drewland dorobił się w swoim portfolio ponad 500 budynków. Były to przede wszystkim całoroczne domy jednorodzinne, ale również hotele, baseny, budynki o charakterze rekreacyjnym, leśniczówki i orliki.

Drewland powstał w 1991 roku w Lidzbarku Warmińskim. Specjalizuje się w budowie obiektów według dwóch technologii: z bali drewnianych oraz o konstrukcji szkieletowej. Do tej pory przedsiębiorstwo zrealizowało w Polsce ponad 300 domów jednorodzinnych, osiedle mieszkaniowe pod Berlinem, wiele obiektów turystycznych, handlowych oraz gastronomicznych w kraju, ale też i we Francji.

- 20 lat istnienia firmy to okres bogaty w wyzwania i sukcesy. Jednym z nich był projekt budowy osiedla turystycznego w wysokich Alpach Francuskich. Do dzisiaj w miejscowości La Joue du Loup zbudowaliśmy kompleks ponad 50 domków turystycznych, hotelowiec oraz budynek z basenem i pomieszczeniami rekreacyjnymi. Inwestorzy doceniają nasz sposób pracy, profesjonalizm i ostateczne efekty, dlatego też nadal realizujemy zlecenia na terenie całej Francji - z dumą opowiada Wiesław Sobolewski, właściciel PB Drewland.
- Ta wspaniale rozwijająca się firma jest chlubą Powiatu Lidzbarskiego. Wierzę, że tak prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo będzie przez następne lata służyło nie tylko społeczności powiatu, ale też regionu i kraju - mówi zadowolony ze swojego miejscowego jubilata Jan Harhaj, starosta lidzbarski .

Drewland: firma obchodzi 20-lecie
Autor: Drewland Wiesław Sobolewski, właściciel PB Drewland
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej