Dobroplast szkoli dystrybutorów okien

2015-11-09 13:51
Szkolenia firmy Dobroplast
Autor: Dobroplast Dobroplas szkoli swoich dystrybutorów

Na rynku okien jest duża konkurencja, dlatego ważnym jego ogniwem jest profesjonalna sieć sprzedaży. To oznacza, że klient, nie musi znać się na materiałach budowlanych, ale ma oczekiwania i pytania, na które musi mu odpowiedzieć sprzedawca. Jeżeli go zadowoli i wzbudzi zaufanie, klient zapewne dokona zakupu i będzie z niego zadowolony. Mało kto rodzi się z umiejętnością skutecznej sprzedaży, inni muszą się tego uczyć. Tym ostatnim chce pomagać firma Dobroplast.

Dobroplast regularnie organizuje takie szkolenia dla współpracujących z firmą dystrybutorów. Do wyboru są dwa kursy: technika sprzedaży i wiedza o produktach. Oba są ważne, ale z zupełnie innych powodów. Pierwszy rzecz jasna pomaga w sprzedaży, zwiększeniu liczby klientów, większej rozpoznawalności na lokalnym rynku. Drugie jest równie ważne, bo czyni ze sprzedawcy eksperta, który zna sposoby wytwarzania okien, ich cechy, porówna swoje okna z wyrobami konkurencji, będzie wiedział jakie okna zaspokoją potrzeby klienta. 
Szkolenia są prowadzone przez trenerów wewnętrznych Dobroplastu oraz trenerów z firmy UMRK. Mają oni duże doświadczenie w, a jednocześnie są na bieżąco z całym cyklem produkcyjnym i nowościami związanymi z wprowadzaniem nowych rozwiązań. Szkolenia odbywają się w formie wykładów lub szkoleń w punktach sprzedaży. Wszystkie szkolenia są dla dystrybutorów bezpłatne.

Kontakt: Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o., Stary Laskowiec 4, 18-300 Zambrów
tel.: +48 86 276 35 00
fax: +48 85 674 32 55
e-mail: dobroplast@dobroplast.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej