Dni otwarte we Flügger farby

2009-09-29 13:02
Dni otwarte we Flügger farby (wrzesień 2009)
Autor: Flügger Sp. z o.o.

Wrzesień tego roku w Flügger farby był szkoleniowy. "Malowanie i dekorację pomieszczeń" praktykowano w sklepach we Wrocławiu, Lubinie i Opolu.

Prezentację pełnego asortymentu produktów Flügger poprowadził specjalista ds. produktów i aplikacji, trener z bogatym doświadczeniem Nikodem Kowalski. Uczestnicy uzyskali odpowiedzi na pytania dotyczące wymalowań dekoracyjnych, technik aplikacji, narzędzi malarskich i innych zagadnień branżowych. A pokazy praktycznego zastosowania produktów Flügger pozwoliły sprawdzić ich jakość.

- Po raz pierwszy spotkałem się z produktami Flügger, jestem zaskoczony tak szeroką ofertą farb, produktów do drewna i tapet – dzielił się wrażeniami z pokazu właściciel firmy budowlanej.

- Podczas prezentacji nauczyłem się aplikować tynki dekoracyjne, cieszę się ponieważ cieszą się one popularnością wśród moich klientów – dodał jeden z wykonawców prac remontowych.

Dalsze pokazy Flügger planowane są na październik oraz listopad, tym razem w północnych i zachodnich regionach Polski - informacje na stronie www.flugger.pl w zakładce dla wykonawców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej