Diament Forbesa 2010 dla CFE Polska

2010-06-25 14:28

23 czerwca 2010 r. w restauracji Belvedere w Warszawie odbyła się uroczysta gala miesięcznika Forbes, na której CFE Polska otrzymała nagrodę "Diament Forbesa 2010" za zajęcie pierwszego miejsca w województwie mazowieckim i czwartego miejsca w Polsce w kategorii przedsiębiorstw powyżej 250 mln PLN.

Wyróżnione firmy musiały wykazać się rentownością, wysoką płynnością bieżącą, terminowym regulowaniem należności, a także wykazywać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w latach 2005-2008. 

Zdobyta nagroda jest nie tylko sukcesem firmy, ale przed wszystkim ludzi, którzy ją tworzą, dlatego wszystkim im serdecznie gratulujemy.

CFE Polska jest dumna z tej nagrody, gdyż jest to nagroda niezależna, a przyjęta przez organizatorów rankingu metodologia opiera się wyłącznie na faktach.  

Diament Forbesa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej