Czy Złote Medale BUDMY dostaje każdy? Co daje to wyróżnienie?

2017-02-08 12:48
Sławomir Gawlik Fakro
Autor: Adam Rotter, www.adamrotter.pl Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Fakro

Złote Medale na BUDMIE. Jakie mają znaczenie dla producentów i czy przekladają się na sprzedaż? Poprosiliśmy o komentarz Sławomira Gawlika, dyrektora marketingu Fakro.

Fakro, jako lider rynku, uważa że obecność BUDMIE jest konieczna. Co roku na BUDMIE prezentujemy swoje nowości i zgłaszamy je do tego konkursu. W założeniach konkursu jest wymóg, że produkt powinien być innowacyjny. Unikatowość parametrów techniczmych zgłaszanych nowości ocenia kapituła konkursu, w skład której wchodzą pracownicy naukowi polskich uczelni, architekci. To cieszy, ponieważ otrzymujemy potwierdzenie innowacyjności z niezależnego źródła. Nie wszystkie produkty zgłoszone do konkursu przechodzą pozytywnie weryfikację i dostają to wyróżnienie.

Złote Medale wykorzystujemy do promocji produktów wprowadzanych na rynek. Obok listy certyfikatów i aprobat, nasza firma zamieszcza także informacje o zdobytych nagrodach, w tym również o Złotych Medalach BUDMY. Naszym zdaniem to podnosi wiarygodność. Jest to stały element naszej polityki marketingowej, który łączony z innymi działaniami promocyjnymi w efekcie przekłada się na większą sprzedaż.naszych produktów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej