Czesi inwestują w Kielcach

2009-03-28 9:00

Nasi południowi sąsiedzi podbijają polski rynek. Po Mazowszu, Pomorzu, Wielkopolsce i Małopolsce przyszedł czas na region świętokrzyski. ES Polska, czeski inwestor zastępczy, otwiera nowe biuro w Kielcach.

- W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy naturalnym krokiem jest dla nas otwarcie nowego oddziału, tym razem w Kielcach - mówi Michal Jalovecký, prezes ES Polska. - Region świętokrzyski rozwija się bardzo dynamicznie i jest dla nas atrakcyjny inwestycyjnie. Decyzja o otwarciu nowego biura, spowodowana jest dobrą sytuacją na rynku domów jednorodzinnych oraz coraz większym zaufaniem Polaków do współpracy z inwestorem zastępczym.

ES Polska buduje murowane domy jednorodzinne na terenie całej Polski. Firma oferuje kompleksową obsługę klientów w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego i stworzenia indywidualnych planów finansowania inwestycji. Każdy klient ES Polska może liczyć na pomoc i doradztwo analityka finansowego oraz stałą opiekę menadżera projektu. Cechą charakterystyczną oferty czeskiej spółki jest gwarancja stałej ceny usługi po podpisaniu umowy na budowę domu.
Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Oprócz nowego biura w województwie świętokrzyskim firma ma już 6 oddziałów - w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Toruniu i Poznaniu, nowy w Kielcach mieści się przy ul. Paderewskiego 31.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej