"Czajka" bezpieczną budową

2010-01-21 11:17
Warbud reprezentowali: Waldemar Piwek, z-ca dyrektora i Mariusz Marjański, kierownik budowy
Autor: WARBUD SA

Warbud otrzymał II nagrodę za modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków "Czajka" w konkursie "Bezpieczna Budowa". Organizatorem przedsięwzięcia jest Państwowa Inspekcja Pracy. Konkurs ma na celu poprawę bezpieczeństwa pracy w budownictwie i popularyzację nowoczesnych, bezpiecznych metod pracy w tej dziedzinie.

Komisja powołana przez zastępcę Okręgowego Inspektora Pracy ds. Nadzoru oceniała m.in.: plan BIOZ, wielkość i złożoność prac budowlanych, jakość oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach, stan poinformowania o nim pracowników, stopień identyfikacji zagrożeń, jakość koordynacji skuteczność nadzoru nad przestrzeganiem przepisów bhp przez podmioty działające na budowie, przestrzeganie przepisów i zasad bhp na budowie, stan wypadkowości w okresie trwania konkursu, prezentacje niestandardowych rozwiązań w dziedzinie bhp.

Nagrody zostały wręczone 19 stycznia, podczas Targów BUDMA 2010 w Poznaniu. Warbud reprezentowali: Waldemar Piwek, zastępca dyrektora i Mariusz Marjański, kierownik budowy (na zdjęciu).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej