Cushman & Wakefield z ISO 9001:2008

2010-04-19 17:02

Polski oddział Cushman & Wakefield, wiodącej firmy doradczej na rynku nieruchomości na świecie, otrzymał certyfikat potwierdzający zgodność funkcjonującego w spółce systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

Certyfikat nadany przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Services potwierdza skuteczne doskonalenie usług świadczonych przez firmę.

System zarządzania jakością obejmuje cały obszar działalności Cushman & Wakefield, poczynając od procesów zarządzania spółką, poprzez zarządzanie personelem (HR), obsługę informatyczną (IT) czy nadzór stosowanych dokumentów, po procesy biznesowe realizacji potrzeb, oczekiwań i wymagań klienta, to jest usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie nieruchomościami.

Tym samym Cushman & Wakefield jest pierwszą międzynarodową firmą doradczą w zakresie nieruchomości w Polsce z certyfikatem ISO 9001:2008.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej