Colliers International pozyskał współzarządzającego Działem Wycen Nieruchomości

2010-04-09 8:00

Dział Wycen Nieruchomości istnieje w Colliers International Poland od 11 lat i od początku był zarządzany przez Ewę Czarnecką, jednego z partnerów firmy. Od początku kwietnia br. współzarządcą działu będzie Aleksander Kakrut, ostatnio związany z Cushman&Wakefield, gdzie w moskiewskim biurze pełnił funkcję Szefa Działu Wycen.

Aleksander Karkut posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, które zdobył pracując dla wiodących międzynarodowych firm. Karierę rozpoczął w PricewaterhouseCoopers Real Estate. Następnie pracował w agencjach nieruchomości Knight Frank oraz Savills, w obu jako Szef Działu Wycen. Ostatnio zajmował stanowisko Szefa Działu Wycen w moskiewskim oddziale Cushman & Wakefield.

- Firma Colliers International jest doskonale znana na rynku dzięki ponadprzeciętnym wynikom, osiąganym nawet w czasach spowolnienia gospodarczego. Jestem dumny, że dołączam do tak profesjonalnego zespołu i cieszę się na myśl o nowych projektach – mówi Aleksander Karkut – Jestem też przekonany, że wspólnie z Ewą Czarnecką stworzymy zgrany zespół i będzie nam się wspaniale razem pracować.

Aleksander jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył też studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej oraz Sheffield Hallam University. Posiada uprawnienia w zakresie wycen nieruchomości oraz posiada Świadectwo Uznania Zawodowego TEGoVA (Recognised European Valuer). W czerwcu 2001 został członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Jest także członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz członkiem-założycielem RICS Polska. Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Dział Wycen Nieruchomości istnieje w Colliers International Poland od roku 1999, i od początku zarządzany jest przez Ewę Czarnecką. Wśród 11 członków zespołu znajduje się 9 licencjonowanych rzeczoznawców, a 3 osoby posiadają tytuł MRICS. Dział Wycen Nieruchomości świadczy usługi m.in. dla banków, firm ubezpieczeniowych, deweloperów oraz inwestorów.

Aleksander Karkut
Autor: Colliers International Poland Sp. z o.o. Aleksander Karkut, współzarządzający Działem Wycen Nieruchomości w Colliers International.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej