Classen-Pol i Eva Minge

2009-09-29 11:10
Jungle Obsession Luxury Show
Autor: Classen-Pol SA

Jungle Obsession Luxury Show (24 września br.) czyli pokaz najnowszej kolekcji Evy Minge odbyło się przy współudziale firmy Classen-Pol, z którą w kwietniu br. projektantka nawiązała współpracę. W jej ramach Minge sygnuje swoim nazwiskiem wyjątkową kolekcję paneli laminowanych Classen by Eva Minge.

Jungle Obsession Luxury Show to już drugi pokaz łączący twórczość uznanej projektantki Evy Minge z wyjątkowym światem paneli podłogowych marki Classen. Specjalnie na tę okazję przygotowany został siedemdziesięciometrowy wybieg z paneli Palisander z kolekcji Extravagant, wchodzących w skład linii Classen by Eva Minge, na którym modelki zaprezentowały zwiastun nowego, zapoczątkowanego przez Minge, trendu w modzie.

W nowej kolekcji na sezon jesień/zima 2009 motywami przewodnimi są dżungla i dzikie zwierzęta. Niezwykłe kreacje obfitujące w cętki, panterki, wełny, jedwabie i futra utrzymane zostały w stonowanych kolorach szarości, czerni, brązu oraz grafitu. Panele Palisander z kolekcji Extravagant, z których zbudowany został wybieg dla modelek, dzięki głębokiemu odcieniowi brązu oraz wyraźnemu rysunkowi usłojenia, idealnie wkomponowały się w całą konwencję pokazu. Classen by Eva Minge obejmuje ponadto wzory z pięciu kolekcji Extravagant, Trend, Palazzo, Nature oraz Premium.

Jungle Obsession Luxury Show
Autor: Classen-Pol SA Siedemdziesięciometrowy wybieg z paneli Palisander z kolekcji Extravagant
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej