Chris Hood nowym dyrektorem zarządzającym zespołu Workplace Innovation w CB Richard Ellis

2011-05-11 16:36

Chris Hood, jeden z menadżerów badających środowisko pracy, został dyrektorem zarządzającym zespołu Workplace Innovation (Zespół Innowacyjności Miejsca Pracy) w CB Richard Ellis.

Chris Hood, który ponad 30 lat pracował w firmie Hewlett-Packard obecnie dołączył do zespołu prowadzonego przez Bena Munna i Lenny’ego Beaudoin, w którym zajmować się będzie rozwojem i badaniami nad wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań wykorzystywanych w miejscu pracy.

- Wielkie korporacje na całym świecie badają obecnie rolę, jaką środowisko pracy ma spełniać w erze pracowników mobilnych. Największe zainteresowanie budzi kwestia zwiększenia wydajności pracy przy użyciu nowoczesnych technologii, a także zmiany miejsc pracy na bardziej elastyczne, dające pracownikowi większy wybór. Chris Hood był zawsze pionierem we wprowadzaniu w życie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i cieszymy się, że teraz dołączył do naszego zespołu – powiedziała Karen Ellzey, Dyrektor Zarządzający w dziale Global Corporate Services CBRE.

Chris Hood był związany z firmą Hewlett-Packard (przedtem Compaq i Digital Equipment) przez 30 lat i posiada bogate międzynarodowe doświadczenie – pracował w 20 krajach. Chris Hood ukończył wydział architektury Uniwersytetu Oxford, zdobywając wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień z dziedziny architektury oraz innowacyjności miejsca pracy.

Chris Hood, dyrektor zarządzający zespołu Workplace Innovation w CB Richard Ellis
Autor: CB Richard Ellis Chris Hood, dyrektor zarządzający zespołu Workplace Innovation w CB Richard Ellis
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej