CH Mazovia: Skorzystaj z wyprzedaży i pomóż powodzianom

2010-06-25 10:29

Od 25 do końca czerwca w płockiej Galerii Handlowej Mazovia będzie przeprowadzona akcja "Pomóż powodzianom" polegająca na zbiórce darów. Aby zachęcić płocczan do jeszcze większej hojności we wsparciu poszkodowanych w sobotę odbędzie się "Noc stylowych zakupów" z rabatami sięgającymi nawet 70%.

Akcja, której współorganizatorami są Caritas Diecezji Płockiej i Maltańska Służba Medyczna z Płocka, potrwa od 25 do 30 czerwca. W widocznych punktach ustawione zostaną palety z darami ufundowanymi przez Galerię Handlową Mazovia. W tych samych miejscach rozmieszczone będą specjalnie oznakowane kosze, w których klienci mogą umieszczać zamknięte artykuły spożywcze, środki czystości oraz wszelkie artykuły pierwszej potrzeby dla osób poszkodowanych w wyniku powodzi zakupione w sklepach Mazovii.
W sobotę akcja towarzyszyć będzie Nocy stylowych zakupów (od 21.00 do 24.00), która rozpoczyna letnie wyprzedaże.

– Jesteśmy przekonani, że rabaty, które w tym czasie będą dochodzić nawet do 70% skłonią naszych Klientów do większej hojności w dzieleniu się z osobami poszkodowanymi – mówi Leszek Muziński, dyrektor Mazovii.

– Region płocki został poważnie doświadczony tym kataklizmem, dlatego nie możemy pozostać obojętni. Każda taka inicjatywa, jak ta Galerii Handlowej Mazovia, jest bardzo potrzebna – uważa ks. Szczepan Bugaj, dyrektor Caritasu w Płocku.

- Powodzianom, zwłaszcza z regionu Płockiego, pomagamy od samego początku tej tragedii i potrzeby wciąż są ogromne. Niektórzy stracili dorobek całego życia, dlatego każda pomoc jest na wagę złota - kontynuuje Sławomir Szaruga z płockiej Maltańskiej Służby Medycznej. - Darami podczas zbiórki opiekować się będą wolontariusze Maltańczyków.

Partnerem akcji są sklepy Media Markt oraz Takko Fashion w Mazovii. Ten ostatni daje nawet w czasie akcji 20 proc. rabatu na towar w regularnych cenach, jeżeli będzie kupowany dla ofiar powodzi.

Galeria Mazovia

Mazovia jest największym (powierzchnia całkowita: 54 489,14 m2, powierzchnia handlowa: 27 991 m2) w Płocku centrum handlowym. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto i najbogatszą w Płocku ofertą handlową, a także największy w mieście klub fitness. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, przy ul. Wyszogrodzkiej 127.
Inwestorem centrum jest Lewandpol. Inwestycja o wartości ok. 200 mln zł ma zapewnione pełne finansowanie przez bank Pekao SA. Galerią zarządza King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej