CH Mazovia: Skorzystaj z wyprzedaży i pomóż powodzianom

2010-06-25 10:29

Od 25 do końca czerwca w płockiej Galerii Handlowej Mazovia będzie przeprowadzona akcja "Pomóż powodzianom" polegająca na zbiórce darów. Aby zachęcić płocczan do jeszcze większej hojności we wsparciu poszkodowanych w sobotę odbędzie się "Noc stylowych zakupów" z rabatami sięgającymi nawet 70%.

Akcja, której współorganizatorami są Caritas Diecezji Płockiej i Maltańska Służba Medyczna z Płocka, potrwa od 25 do 30 czerwca. W widocznych punktach ustawione zostaną palety z darami ufundowanymi przez Galerię Handlową Mazovia. W tych samych miejscach rozmieszczone będą specjalnie oznakowane kosze, w których klienci mogą umieszczać zamknięte artykuły spożywcze, środki czystości oraz wszelkie artykuły pierwszej potrzeby dla osób poszkodowanych w wyniku powodzi zakupione w sklepach Mazovii.
W sobotę akcja towarzyszyć będzie Nocy stylowych zakupów (od 21.00 do 24.00), która rozpoczyna letnie wyprzedaże.

– Jesteśmy przekonani, że rabaty, które w tym czasie będą dochodzić nawet do 70% skłonią naszych Klientów do większej hojności w dzieleniu się z osobami poszkodowanymi – mówi Leszek Muziński, dyrektor Mazovii.

– Region płocki został poważnie doświadczony tym kataklizmem, dlatego nie możemy pozostać obojętni. Każda taka inicjatywa, jak ta Galerii Handlowej Mazovia, jest bardzo potrzebna – uważa ks. Szczepan Bugaj, dyrektor Caritasu w Płocku.

- Powodzianom, zwłaszcza z regionu Płockiego, pomagamy od samego początku tej tragedii i potrzeby wciąż są ogromne. Niektórzy stracili dorobek całego życia, dlatego każda pomoc jest na wagę złota - kontynuuje Sławomir Szaruga z płockiej Maltańskiej Służby Medycznej. - Darami podczas zbiórki opiekować się będą wolontariusze Maltańczyków.

Partnerem akcji są sklepy Media Markt oraz Takko Fashion w Mazovii. Ten ostatni daje nawet w czasie akcji 20 proc. rabatu na towar w regularnych cenach, jeżeli będzie kupowany dla ofiar powodzi.

Galeria Mazovia

Mazovia jest największym (powierzchnia całkowita: 54 489,14 m2, powierzchnia handlowa: 27 991 m2) w Płocku centrum handlowym. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto i najbogatszą w Płocku ofertą handlową, a także największy w mieście klub fitness. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, przy ul. Wyszogrodzkiej 127.
Inwestorem centrum jest Lewandpol. Inwestycja o wartości ok. 200 mln zł ma zapewnione pełne finansowanie przez bank Pekao SA. Galerią zarządza King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej