CFE Polska nominowana do konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play

2010-06-23 12:50

CFE Polska po raz trzeci została nominowana do udziału w prestiżowym konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play, afiliowanym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Nominacja ta wspaniale koresponduje z wartościami, którymi jako firma staramy się kierować w naszej działalności i podkreśla naszą stałość w realizowaniu przyjętej polityki jakości, w której w sposób naturalny przechodzi się od słów do czynów.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie przedsiębiorstw, które na wszystkich płaszczyznach swojej działalności przestrzegają wysokich norm etycznych, rozumianych jako zespół zasad rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

CFE Polska
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej