CFE Polska nominowana do konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play

2010-06-23 12:50

CFE Polska po raz trzeci została nominowana do udziału w prestiżowym konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play, afiliowanym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Nominacja ta wspaniale koresponduje z wartościami, którymi jako firma staramy się kierować w naszej działalności i podkreśla naszą stałość w realizowaniu przyjętej polityki jakości, w której w sposób naturalny przechodzi się od słów do czynów.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie przedsiębiorstw, które na wszystkich płaszczyznach swojej działalności przestrzegają wysokich norm etycznych, rozumianych jako zespół zasad rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

CFE Polska
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej