Cerrad się zmienia. Producent płytek klinkierowych z nowym logo

2013-02-15 10:20
logo cerrad
Autor: CERRAD

Producent płytek klinkierowych wprowadził wiele innowacji do swojego procesu produkcyjnego. Jako podsumowanie tych zmian Cerrad prezentuje nowe logo

Cerrad od 1997 roku zajmuje się produkcją płytek i kształtek klinkierowych formowanych na sucho i głęboko spiekanych. W ostatnim czasie producent płytek klinkierowych wybudował nowy zakład, zmodernizował linię produkcyjną, dzięki czemu zwiększył jej wydajność do 12000 m2 płytek dziennie. Wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań pozwalających na bardziej efektywne dbanie o środowisko.

Już za chwilę Cerrad wprowadzi na rynek również nową linię płytek klinkierowych - ekskluzywną linię premium dla bardziej wymagających klientów. Do zaprojektowania najnowszej kolekcji płytek zostali zaproszeni najlepsi projektanci z Włoch i Hiszpanii. Nowe płytki klinkierowe będą inspirowane naturalnymi surowcami, drewnem i kamieniami.

Jako podsumowanie wszystkich działań Cerrad od 18 lutego zmienia również logo. Nowe logo ma odzwierdciedlać nowoczesność, design i naturę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej